سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 26365
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۱۷ نظر
خانه » اخبار برتر » با دشمنان مروّت با دوستان مجازات!
Print This Post
بیانیه ی جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگران استان لرستان

جمعی از خانواده های محترم شهدا و ایثارگران لرستان ضمن نوشتن بیانیه ی اعتراض خود را نسبت به شکایت شورای عالی امنیت ملی از حضرت حجت الاسلام دکتر نبویان اعلام و هشدار داده اند که در دفاع از آمران به معروف و ناهیان از منکر ذره ای تردید نخواهند کرد.

با دشمنان مروّت با دوستان مجازات!

مدعیان دفاع از آزادی بیان ، سخنان سراسر منطقی و مستدل جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محمود نبویان- استاد حوزه و دانشگاه و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی را نه با استدلال و مناظره ، که با شکایت پاسخ دادند !

 این چندمین بار است که این مدعیان ، جواب منتقدین خود را با برخوردهای غیر علمی و غیر منطقی میدهند : تذکر رسمی به برخی مطبوعات، بی سواد نامیدن منتقدین و شکایت از آنها، راهکارهای اعتدالی برخی آقایان میباشد.  ظاهراً این آقایان ، سیاست : با دشمنان مروّت، با دوستان مجازات را در پیش گرفته اند. این در حالیست که نمایندگان مجلس قانوناً میتوانند از قراردادهای کشور مطلع شده و در باره آنها اظهار نظر نمایند.

اما آیا سخنان دکتر ظریف مبنی بر اینکه آمریکا میتواند با یک بمب ، تمام تأسیسات دفاعی مارا نابود کند ، بر خلاف امنیت ملی نیست؟ آیا استفاده از افرادی که در فتنه 88 بازداشت شده اند ، به عنوان معاون وزیر علوم بر خلاف امنیت ملی نیست؟ آیا تاخت و تاز فرزندان یکی از سران فتنه در دستگاههای اجرایی برخلاف امنیت ملی نیست؟ آیا فقط سخنان محترمانه و مستدل این استاد حوزه و دانشگاه بر خلاف امنیت ملی است؟ مگر شما نمی گفتید که از انتقاد خوشحال هم میشوید؟ پس چگونه است که از انتقادات دلسوزانه و سازنده منتقدین اینقدر بر می آشوبید؟

 براستی این برخوردها به چه دلیل صورت می پذیرد؟

این درست است که آقایان جوابی منطقی برای سخنان منتقدین ندارند، اما برخورد سرکوبگرانه ی ایشان آنهم علیرغم شعار اعتدال و آزادی نظر و بیان برای چه هدفی صورت میگیرد؟ به نظر میرسد اینان از آگاهی مردم میترسند! چراکه اگر امثال سید غیور و دانشمند انقلابی، دکتر نبویان را – به خیال باطل خود- بایکوت نکنند،  مردم از متن توافقنامه ژنو آگاه شده ودیگر حنای اینان رنگی نخواهد داشت.

ایشان که قرار بود در مدت 100 روز مشکلات مردم را حل کنند ، امروز پس از 200 روز نه تنها مشکلات را کاهش نداده اند( و در برخی موارد افزایش هم داده اند) بلکه امتیازات فراوانی به دشمنان این کشور هم تقدیم کرده اند؛ و طبیعتاً آگاهی مردم از این مطالب برای ایشان خوشایند نخواهد بود.

اما ایشان غافل از اینند که امت حزب ا…   همانگونه که رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) فر مودند- مذاکرات هسته ای را زیر نظر گرفته اند و به این آقایان هشدار میدهند که تا پای جان در دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت مطلقه فقیه ایستاده اند ودر دفاع از آمران به معروف و ناهیان از منکر ذره ای تردید نخواهند کرد.

 

جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگران استان  لرستان

 1. نویسنده دیدگاه: علی
  اسفند ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۳۲

  شما ها واقعا حالتون خرابه بی سلام ها

 2. نویسنده دیدگاه: reza
  اسفند ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۳۲

  اگر سلام دلفان تا پایان دوره آقای روحانی دوام بیاورد و دغ مرگ نشود باید نذر و صدقات زیاد و هزاران گرسنه را سیر کند ، دست آقایان رسایی، حسینیان ،شریعتمداری – کوچک زاده ، مصباح ، آقامحمدی ابرام …، رضا … و … بوس کند دوباره شیطنت هایش را از سر گیر

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۴۲

  بابا اینا اینقدر بی سوادن به ان پی تی میگن ام پی تی. تازه نماینده مجلس هم هستن

 4. نویسنده دیدگاه: عبدالرضا
  اسفند ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۵۲

  سلام به دلفان و بروبچه های سلام دلفان
  من با متن این بیانیه موافقم و از دوستانی که اعلام مخالفت کردن خواهش میکنم به سوال من پاسخ بدن(البته از افراد باسواد و فرهیخته قاعدتاً انتظار میره که اقدام به توهین و فحش نسبت به مخالفان نکنن؛ لذا اگر پاسخ منطقی به سوال بنده نداشتن لطفاً توهین هم نکنن!)
  سوال: از طرفی رئیس جمهور محترم میگن که از انتقاد خوشحال هم میشن و اساتید دانشگاه رو به نقد توافقنامه ژنو دعوت میکنن اما برای اساتیدی مثل دکتر زیباکلام(استاد فلسفه غرب دانشگاه تهران و رئیس سابق اداره سازمانهای بین المللی وزارت خارجه) و دکترسید محمود نبویان(مولف چندین جلد کتاب و استاد کلام جدید حوزه و دانشگاه)و اساتید دیگر ایجاد مشکل مثل:زدن اتهام بیسوادی به ایشان و لغو سخنرانی ایشان در دانشگاهها و نهایتاً شکایت رسمی از ایشان میکنند؛ این تناقض چگونه قابل حل است؟

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۵۱

   دوست عزیز دکتر زیبا کلام رو که دوستان عزیز شما در قوه قضائیه و دادستانی مورد تعقیب قرار دادن و بر اساس شکایت روزنامه کیهان دادگاهی شده و هر روز روزنامه کیهان زیباکلام رو با عنوان غربزده آمریکایی و خائن مورد خطاب قرار میده و پرونده زیباکلام ربطی به دولت نداره؛ بقیه رسانه های کشور هم اکثرا در دست اقلیتی هست که هر روز دولت رو مورد تخریب قرار میدن از جمله صدا وسیما، کیهان، رسالت، فارس و… و اما نماینده ای که با توجه به پیچیدگی های امور مذاکرات میخواد در جریان ریزترین مفاد قرارداد ژنو قرار داشته باشه و از حق ملتش در عرصه های بین المللی دفاع کنه! و نمیدونه از چی باید دفاع کنه و NPT رو میگه MPT ؟! به نظر شما باسواده؟!

   • نویسنده دیدگاه: محمد
    اسفند ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۲۰

    این زیبا کلام اون زیباکلام که شما میگید نیست بعد یه اشتباه چاپی که حرف m رو به جای n نوشتن این همه بوق سورنا نمی خواد این دو حرف انگلیسی بر روی کیبورد جفت همن اشکال از تایپیست بوده به خودتون میگد طرفدار ایران اما دارن با فشار یه کشور باکمتر از سیصد سال قدمت تمام علمی که خونها زیادی رو براش دادیم از دست می دیم تا امریکا راضی بشه

    • نویسنده دیدگاه: حجت
     اسفند ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۳۹

     محمد جان چه فرقی میکنه این اون نیست یعنی چی؟!یعنی استادی که با خط فکری شما همسو نیست اشکال نداره هر بلایی سرش بیارن؟!فقط همفکران شما باید اجازه مخالفت داشته باشن؟ آیا ظرف چند سال گذشته به کسی اجازه داده شد علیه غنی سازی اورانیوم حرف بزنه؟ یا فقط موافقین اجازه داشتن و هرکسی بر اساس اصول آزادی بیان علیه غنی سازی به قیمت نابودی همه چی حرف میزد چه بلایی سرش میاوردن و بهش چی می گفتن؟ بعد اینکه متاسفانه فایلای صوتی آقای قدوسی که ان.پی.تی رو ام.پی.تی گفتن موجوده؛ کاشکی فقط اشتباه چاپی بود. بعدش هم من بعید میدونم شهیدای ما راضی باشن که مردم ایران تو فقر و فلاکت و تحریم باشن.بعد اینکه همه مسئولین ما اذعان کردن که ما دنبال سلاح هسته ای نیستیم بده دنیا رو قانع کنیم که ما دنبال بمب هسته ای نیستیم؟و با همه کشورا رابطه مبتنی بر منافع متقابل داشته باشیم یا اینکه با همه دنیا سرجنگ داشته باشیم؟در ضمن طرف مقابل فقط آمریکا نیست که، چین و روسیه و آلمان و فرانسه و انگلیس هم هستند.و دیگه اینکه وقتی بحث ایران میشه شما ها ایران قبل از انقلاب رو یک کشور عقب مانده با حاکمان بی کفایت و ذلیل می دانید حالا چطور شده قدمت ایران براتون مهم شده؟ اونم قدمتی به نظر شما پر از ذلالت و عقب ماندگی؟و آخر اینکه دوست عزیز الان جوانان ما کار و ازدواج و زندگی میخوان نمی تونن که انرژی هسته ای بخورن و یا با اورانیوم غنی شده ازدواج کنن؟!بهتره ما هم از اسم شهیدای عزیزمون سو استفاده نکنیم مطمئنا این عزیزان وقتی ببینن مردم ایران به خوبی و شادی زندگی می کنن اونا هم روحشون آرام تر خواهد بود

     • نویسنده دیدگاه: محمد
      اسفند ۱۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۴۵

      نه الان همه چی داریم همه جوانان سر کار رفته اند تمام پروژه هارو تعطیل کردن تو استان خدمون همین سد گاوشمار 6 ساله دارن روش کار می کنن یکباره تعطیل شد تمام مسکن مهر های زیر 80 درصد پیشرفت کل کشور تعطیل شد جوانان این دیار فقط از راه کارگری می تونستن خودشون مشغول کنن الان تو شهرهای کشور از جمله تهران بندر عباس ماهشهر… دارن دنبال کارگری پرسه میزنن علم دادن چی بجاش گرفتن میگن تورمو 15 دصد پایین اوردیم خداوکیلی خودت احساس کردی قدرت خریدت 15 درصد رفته بالا

 5. نویسنده دیدگاه: محمد
  اسفند ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۵۹

  خدایش من موندم این چهارسال رو شما سلامی ها چه جوری میخوایید سر کنید
  نترکید ی وقت!!!!!

 6. نویسنده دیدگاه: شهروند
  اسفند ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۵۴

  کی گفته شما بیسوادید؟ شما اقیانوسید بحرعلم و ادبید سررشته دار علوم کشف شده و نشده اید طلایه دار مدیریت جهانید در منطق بی همتایید یگانه زمانید فیلسوف و سیاستمدارید جان جهان و کلامید اسطوره زمانید از هر خطایی مبرایید کور باشد چشمی که نبیند سجایای شما را….

 7. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۳۵

  برادران دلسوز این هشت سال کجا بودید؟شمایی که الان سینه چاک نهی از منکر شدید ایا در 8 سال گذشته که دوستان عزیزان در راس کار بودن منکری نمی دیدید که افراد را از آن نهی کنیدهمه زیر ساخت ها بر باد فنا رفت فقر و فساد و تبعیض فراگیر شد. رقم دزدی از اموال مردم به 3000 میلیارد تومن رسید.فقط با حرف وآمار دروغ دنیا رو با ایران دشمن کردید کاری کردید که که مردم کشوری که بر سفره عظیم خدادای نفت نشسته اند فقر و فلاکت رو با پوست و استخوان خود لمس کنن؛ چرا این هشت سال حرفی نزدید شاید منافع شما ایجاب می کرد؛ مردم در 24 خرداد به خط فکری شما نه بزرگی گفتن ولی شما هنوز زیر بار این حقیقت تلخ برای شما نرفتید؛ مذاکرات هسته ای مورد تایید رهبری هم هست و اکثر مردم هم از گشایش اوضاع خوشحالن و خواستار تعامل با دنیا هستن؛ دولت و دولتیان بیکار نیستند که هر روز جواب لاطائلات شما رو بدن؛ این همه دم از مردم می زنید آنهایی که در 24 خرداد نه بزرگ به شما گفتن مردم نبودن؟هشت سال مملکت رو ویران کردید چون دوستان شما سر کار بودن و منافعتان ایجاب می کرد دم برنیاوردید حالا معترضید که چرا در ظرف صد روز همه چی درست نشده؟! مدام دم از امت حزب الله میزنید پس اینایی که در انتخابات به نماینده تفکر شما نه بزرگ گفتن کی بودن؟! در ضمن شما که ظاهرا رای مردم رو قبول ندارید و در خیالات خودتان سیر میکنید حداقل نظر رهبرتون رو قبول داشته باشید که مطمئنا در جریان ریز مذاکرات قرار دارند و مذاکره کنندگان رو فرزندان انقلاب دانستن و اونا رو تایید کردن؛ به همه کاسبان تحریم و فتنه عرض می کنم دست از این کاسبی ناجوانمردانه بردارید که مردم ایران در تحریم باشند و دوستان شما میلیارد میلیارد اختلاس کنن و دیگه از نام خانواده های شهدا و شهیدان عزیز که عموی بنده هم یکی از این شهیدان است، سواستفاده نکنید و بدانید تعریفی که شما از فتنه و شرایط دارید با تعریف اکثر مردم و جوانان از زمین تا آسمان فرق داره و اینکه اتفاقا حنای شما پیش ملت رنگی نداره این همه ملت ملت کردید و در 24 خردادملت مشخص شد که به چه کسی و چه خط فکری رای داد

 8. نویسنده دیدگاه: عبدالرضا
  اسفند ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۲۸

  باسلام
  همونطوری که حدس میزدم دوستان عزیز بجای پاسخ منطقی، به توهین و فحش رو آوردن! واقعاً جای تعجب داره که اگر جوابی دارن چرا ابن همه اهانت رو بکا میگیرن؟ببینید:
  -نترکید ی وقت!
  -کی گفته شما بی سوادید؟ شما اقیانوسید…
  -حرف دروغ میگید و آمار دروغ میدید
  -منافع خودتون رو به مردم ترجیح میدید
  -در خیالات خودتون سیر میکنید
  -شما کاسبی ناجوانمردانه میکنید!
  اینها بخشی از اهانت های شماست! آیا اینطور به منتقدین احترام میذارین؟
  آیا همینطور که صادق زیباکلام رو با سعید زیباکلام اشتباه میگیرین احتمال نمیدین بقیه آمار و اخبارتون هم نادقیق باشه؟
  ولی دوستان! با همه احترامی که هنوز هم برای شما قائلم باید بگم هنوز پاسخ سوال بنده رو ندادین!
  سوال من این بود که چرا از ی طرف میگن از انتفاد خوشحال هم میشیم و حتی دعوت به نقد توافقنامه ژنو هم میکنن؛ اما از طرف دیگه اینهمه توهین و فخش مثل: بی سواد بودن منتقدین و…نثار منتقدین میکنن و حتی از آنها شکایت رسمی هم میکنن؟ این تناقض چطور قابل حل است؟

  • نویسنده دیدگاه: حجت
   اسفند ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۳۶

   عبدالرضا جان اول به شما تبریک میگم چون اولین اصولگرایی هستی که باادب و وقار صحبت میکنی و نه پرخاش و بعدشخص بنده وکیل و وصی هیچ دولتی نیستم و با وجود اینکه به روحانی رای دادم و از ایشون تا کنون هم حمایت میکنم دولت ایشون رو هم مبرا از خطا نمی بینم و در زمان کنونی بر اساس فقه شیعی فقط 14 نفر مبرا از خطا هستن و بقیه ممکنه اشتباه کنن؛ گذشته از این حرفا باید به روحانی وقت داد چون برآمده از رای مردم هست شما اگه ملاحظه کنید در تمامی رسانه های در دست اصولگرایان از جمله صدا و سیما به صورت مستقیم یا غیر مستقیم مذاکره کنندگان رو وطن فروش، خائن، آلت دست دشمن، فریب خورده و خائن به خون شهیدان می دونن قبول بفرمایید که صبر روحانی هم حدی داره.منتقدین حکومت به جز چند سایت فیلتر شده چیزی ندارن.روزی نیست که مخالفان حکومت رو به جرم الفاظ تکراری مانند تشویش اذهان عمومی،تخریب امنیت ملی و…به دادگاه ها می کشونن و محاکمه میکنن؛ چگونه است که شما که فقط 4 میلیون رای دارید خیر و صلاح مردم رو میدونید اما منتخب ملت و کابینه اش نمی دونن؟! اینهایی که کنترل کامل رسانه ها رو در کشور در تسلط دارن تنها راه نجات کشور رو نسخه ای میدونن که خود برای ملت میخوان بپیچن غافل از اینکه حاصل کار آنها 8 سال فقر و فلاکت و درماندگی مردم ایران بوده؛ در قبال این همه بی مهری نسبت به نماینده ملت که رهبرتون هم ایشون و مذاکره کنندگان رو تایید کردن چه انتظاری دارید؟ شما که همه رسانه ها دستتونه هرچی میخوایید میگید هرچی میخوایید مینویسد و ماشالاه مصونیت پولادین هم دارید نه روزنامه ای از شما بسته میشه نه کسی از شما زندان میره و نه…دیگه چی میخوایید هر روز وزیر رو به مجلس احضار می کنن هر روز بگیر و ببند؛ آیا شما در قبال منتقدین شما که الان در زندان و حبس و حصرند هم احساس مسئولیت می کنید یا آنها رو خائن و وطن فروش می دانید؟آیا در تشبیهات تان خودتان رو بر حق نمی دانید و مخالفانتان رو دشمن و یزید و معاویه؟آ پس می بینید مخالفت با شما تاوان بسیار سنگین حبس و حصر داره.الانم هرچی دلتون می خواد بگید کما اینکه میگید کسی جلوتون رو نگرفته همه چی دست شماست پول و رسانه ولی مردم حقیقت رو می فهمن و از دروغ بیزارن؛ و اما روحانی با مناعت طبع مخالفان رو بی سواد نخوندن بلکه کم سواد خوندن؛ وقتی کسی ن.پی.تی رو م.پی.تی میخونه و انواع اتهامات رو به منتخب ملت که مورد تایید رهبرتون هم هست میده باید چکارش کرد جالبه دوستی در بالا نوشته در کیبرد انگلیسی جای ان و ام عوض شده و اشتباه چاپی بوده باید عرض کنم ایشون به فارسی هم ام.پی.تی نوشته این دیگه چیه ؟باز حروفشون پیش هم بوده؟!دوست عزیز قدری هم به فکر اساتیدی که مثل شما فکر نمیکنن هم که در زندان و در معرض اتهام ها هستن باشید شما از اینکه کم سواد خوانده شوید ناراحتید پس آنانی که خائن ، وطن فروش،عامل آمریکا، و…خوانده میشن چه باید بگن؛ اگر از حق دفاع میکنید از آنها هم دفاع بفرمایید؛ یه سوزن به خودمون بزنیم یه جوالدوز به دیگران

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۱۸

   خدایی خیلی با حالید شما روزی صدبار مخالفاتون رو متهم به غربزدگی و صهیونیست و فتنه گر و نوکر و… میکنید و مخالفانتان رو به انواع و اقسام مجازات ها می رسونید تازه طلبکار هم هستید؟!و ناراحت هستید که چرا به شما گفتن بی سواد؟! ناراحت هستید که چی؟ همه امکانات تبلیغی دست شماست دیگه هی بگید مگه کسی جلوی شما رو گرفته؟کیهان، 140 شبکه صدا و سیما و …همه در اختیار شماست از چی ناراحتید؟!در جایی که نماینده مجلس و فرزند شهید مطهری رو به جرم انتقاد از دادستانی دادگاهی می کنید وای به حال مردم عادی؛خوبه اندک حقوق اولیه ای هم برای مخالفان خودتون قائل شید بعد طلبکار شید؛ نمیشه شما دمار از روزگار مخالفانتون در بیارید و انتظار داشته باشید بیان قربون صدقه شما برن؛ اگه قراره حق و حقوقی رعایت بشه دو طرفه باشه نه اینگونه…

 9. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۴۶

  عکس شهدای لبنانی مدافع حرم
  http://3lam.ir/?p=502

 10. نویسنده دیدگاه: ف-غلامی
  اسفند ۱۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۱۵

  سلام به سلام دلفانیای عزیز
  در جواب این دوستمون که اسمش رو هم ننوشته باید بگم که فرزند فلان شهید هیچ ربطی به پدرش نداره:
  گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل!
  خیلی از شهدای ما الان فرزندانشون راهشونو ادامه ندادن و حتی به مخالفت با نظام هم برخاستن!
  پدر برای ما ملاک نیست کنعان هم پسرحضرت نوح(ع) بود ولی هلاک شد!
  در جواب این یکی دوستمون هم باید بگم که ما تو این هشت سال اگرچه متحمل برخی تحریم ها و سختی ها شدیم ولی ارزشش رو داشته: آیا اینکه تمام ابر قدرت های دنیا یک طرف میز مذاکره بشینن و ایران یک طرف برای ما کافی نیست؟ آیا شما انقلاب هایی رو که چند ساله کشورهای دنیا رو فرا گرفته ندیدید؟ ما سی سال پیش انقلاب کردیم که آزاد باشیم که استقلال داشته باشیم که به ملل دنیا ثابت کنیم مسلمانان هیچوقت از حقوق خودشون کوتاه نمیان. آیا امنیتی که تو کشور داریم رو نمیبینین؟ آیا نمیبینین که قدرت ایران انقدر زیاد شده که خود غربی ها اقرار کردن که مسائل منطقه جز با دخالت ایران حل نمیشه؟
  در ضمن شما چرا راه دور میرید و 24 خرداد رو مثال میزنید؟! نگاهی هم به اجتماع عظیم ملت در 22 بهمن امسال بندازین بد نیستا! شعار ملت رو هم حتما شنیدین که فریاد میزدن: نه سازش نه تسلیم، پیام ملت ماست و شعارهایی از این قبیل..
  توصیه میکنم نامه ای رو هم که 270 نخبه ی دانشگاه شریف به آقای روحانی نوشتن یه نگاه بندازین که با علم بیشتری راجع به توافقنامه ی ژنو صحبت کنین.

 11. نویسنده دیدگاه: عبدالرضا
  اسفند ۱۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۱:۵۸

  سلام
  با تشکر از حجت عزیز
  1- ضمن سپاس از اظهار لطف شما باید عرض کنم در میان شخصیتهای اصولگرا انسانهای بزرگ و متخلق به اخلاق اسلامی کم نیستن ؛ به عنوان مثال جناب دکتر لنکرانی و جناب دکتر جلیلی از الگوهای ادب و وقار در میان اصولگراها هستن.
  2- جای تشکر داره که لااقل شما بدون توهین به سوال بنده پاسخ دادین
  3- گرچه تلویحاً اشتباه رئیس جمهور محترم رو در کم سواد خوندن منتقدین تایید کردین اما درصدد توجیه براومدین و گفتین که : یکی از منتقدین ان پی تی رو ام پی تی نوشته!
  اما گیریم که یکی از منتقدین اینطور اشتباهی مرتکب شده(که با وجود تکرار روزانه این لفظ در سراسر رسانه های کشور ، بیشتر به اشتباهی لفظی و ناشی از عجله و عدم دقت در نوشتن شبیهه) اما آیا دکتر زیباکلام که مترجم کتب انگلیسی هستن هم از این دست اشتباهات کردن؟ آیا دکتر نبویان هم چنین اشتباهی مرتکب شدن؟ آیا آقای شریعتمداری هم از این اشتباهات انجام دادن؟آیا این درسته که چون یکی از همفکران شما صادق زیباکلام رو با سعید زیباکلام اشتباه گرفتن به همه شما نسبت کم سوادی بدیم؟!
  آیا از رئیس جمهور محترم- مخصوصاً چون شعار آزادی نقد رو مطرح کردن- انتظار بیشتری نمیرفت؟
  4- نظام جمهوری اسلامی کسی رو بخاطر انتقاد زندان نمیکنه و نکرده؛ و هیچ روزنامه ای رو به صرف انتقاد تعطیل نمیکنه؛ به عنوان مثال همین الآن روزنامه های : شرق، اعتماد، مردمسالاری، آفتاب یزد، آرمان، ایران ،جمهوری اسلامی و… روزانه در حال انتقاد و بیان دیدگاههای خودشونن؛ انصاف اینه که – به قول آقای علی مطهری- آزادی بیان در حد نسبتاً مطلوبی در ابران وجود داره؛
  البته قبول بفرمایین که حساب اغتشاشگران سال 88 که مورد حمایت اسراییل هم بودن، جداست! که متاسفانه بعضاً در دولت جناب روحانی حضور پررنگ دارن!

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار