سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 2647
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » مردم مراقب ریخت و پاش های نامزدها باشند
Print This Post
امام جماعت مسجدجامع دلفان:
امام جماعت مسجدجامع شهرستان دلفان گفت: یکی از راه های شناخت کاندیدای اصلح، شیوه تبلیغات نامزدها است و مردم باید به این مسئله توجه داشته باشند. به گزارش سلام دلفان "حجت ...

امام جماعت مسجدجامع شهرستان دلفان گفت: یکی از راه های شناخت کاندیدای اصلح، شیوه تبلیغات نامزدها است و مردم باید به این مسئله توجه داشته باشند.

به گزارش سلام دلفان “حجت الاسلام سیدمحمداسماعیل موسوی” که بین نماز مغرب و عشاء سخن می گفت به بیان نکاتی در خصوص انتخابات پیش رو و شناخت کاندیدای اصلح پرداخت و با اشاره به آغاز تبلیغات نامزدهای انتخاباتی اظهار داشت: یکی از راه های شناخت کاندیدای اصلح، چگونگی تبلیغات نامزدها است و مردم مراقب باشند که از طرف چه کاندیدی ریخت و پاش تبلیغاتی صورت می گیرد. وی افزود: مردم به برنامه ها و نیز سوابقی که نامزدها داشته اند توجه نمایند.

وی در ادامه خطاب به نمازگزاران گفت: برای انتخاب اصلح، باید حجت شرعی وجود داشته باشد و اگر این امر محقق نشد، می توان از افراد مورد اطمینان نظر گرفت.

گفتنی است از چندی قبل و با نزدیک شدن به انتخابات سرنوشت ساز مجلس نهم، حجت الاسلام موسوی بین نماز مغرب و عشاء مسجدجامع، نکاتی را در این خصوص اظهار می دارد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار