سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 26566
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۶۰ نظر
خانه » اخبار برتر » درد و دلـهای دانشجویان دانشگاه آزاد دلفان و پاسخ مسئول آموزش
Print This Post
گفتگو با ابراهیم همتی؛(38 نظر)

همتی: استادی که یک جلسه سر کلاس می رود، نه بنده، نه رئیس دانشگاه استان و نه هیات امنای دانشگاه آزاد نمی تواند ایشان را عوض کند؛ این قانون است. ما چون چیزی برای پنهان کردن نداریم از این رفتار دانشجویان و طومار نوشتن هایشان هیچ گونه گله گی نداریم.

به گزارش سلام دلفان- برخی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان دلفان نسبت به نحوه ی تدریس یکی اساتید و برخی مسائل دیگر دانشگاه نامه ایی را به: رئیس دانشگاه آزاد لرستان، استاندار، فرماندار و امام جمعه شهرستان نوشته و امضاء کردند.

در این نامه به نحوه ی تدریس،اخلاق و منش استاد حسابداری و همچنین مشکلات فضای آموزشی و کمبود نیروی انسانی معترض بودند. که  این مارا بر آن داشت تا با مسئول آموزش دانشگاه آزاد مصاحبه ای را انجام دهیم:

pic001

لطفا خودتان را معرفی کنید و در مورد مسائل به وجود آمده و اعتراض دانشجویان توضیح بفرمایید؟

بنده ابراهیم همتی از سال 89 به عنوان مسئول آموزش در خدمت دانشگاه آزاد هستم و در سایر دانشگاه های شهرستان نیز تدریس داشته ام. رشته تحصیلی ام علوم قرآنی و تفسیر قرآن است و بیان این مطلب صرفا برای ایجاد یک اطمینان کلی نسبت به صحت گفتارم می باشد.

با وجود اینکه رسمی آموزش و پرورش هستم ولی خود را یک دانشجویی می دانم چون قبل از ورود به آموزش و پرورش در دانشگاه بوده ام. با دانشجوها بزرگ شده ام و تقریبا هفت سال در دانشگاه درس خوانده ام و با مشکلات دانشجویان کمابیش آشنایی دارم.

باب شدن رابطه به جای ضابطه

همتی افزود: متاسفانه در شهرستان ما باب شده است که دانشجویان کمتر برای درس زحمت بکشند و نه براساس ضوابط بلکه براساس روابط نمره می گیرند.یعنی در اولین حضور استاد در کلاس، دانشجو به فکر این است که شماره ای از استاد بگیرد و برود  دنبال راه هایی برای نفوذ و گرفتن نمره.

استادی که تعدادی از دانشجویان بر نحوه ی تدریس یا اخلاق ایشان اعتراض دارند، فوق لیسانس رشته حسابداری و کارمند رسمی در یکی از بانک های سطح شهر می باشد. بنده به جرأت قسم می خورم که ایشان یک جلسه هم غیبت نداشته است. از لحاظ تسلط علمی همین کافی که ایشان در سایر دانشگاهای سطح شهر نیز تدریس می کنند و هیچ گونه نسبت نسبی و سببی با بنده ندارد.

این استاد گرامی خیلی منظم و علمی است و چون زحمت می کشد متقابلاً از دانشجو نتیجه می خواهد. بنده به عنوان مسئول آموزش چیزی که برایم اهمیت دارد کیفیت آموزشی استاد است والا اساتیدی هستند که به دانشجو نمره می دهند ولی هیچ گونه بار علمی به دانشجو منتقل نمی کنند.

وی افزود: به دنبال کیفیت آموزشی هستم هرچند این رویه ی من باعث بروز مشکلات برایم شود و این استاد سه ملاک مهم انضباط، اخلاق و تسلط علمی را دارد.

حق الزحمه اساتید هزینه بنزین این بزرگواران هم نیست

حفظ شان و قداست دانشگاه و اساتید برایم مهم است اما با شرمندگی اعلام می کنم که حق الزحمه اساتید هزینه بنزین این بزرگواران هم نمی شود. واقعیت این است که اساتیدی که دعوت ما را می پذیرند و به عنوان مدعو و حق التدریس زحمت می کشند، فقط زکات علمی پرداخت می کنند و احساس دینی است که نسبت به شهرستان دارند وگرنه از لحاظ مالی و زمانی که در اینجا سپری می کنند حتی شرمنده  خانواده خود هم می شوند. لذا ما موظفیم شرعاً و قانوناً، قداست این قشر زحمت کش را حفظ کنیم.

بدیهی ترین حق مسئول آموزش، حق انتخاب استاد است و هیچ کس در هیچ جایگاهی نمی تواند بر ما فشار بیاورد.

اگر قرار باشد که اساتید منظم و با اخلاق را کنار بگذاریم من باب اینکه بیشتر از حق دانشجو نمره نمی دهد، سنگ روی سنگ بند نمی شود.اگر این دانشجویان از این درس نمره قبولی می گرفتند آیا باز اعتراض می کردند؟

به طور کلی شهرستان دلفان چندین مدرس حسابداری بیشتر ندارد و از آنجایی که فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حسابداری کم و جزء رشته های خاص می باشد لذا سریعا جذب بازار کار می شوند و اکثر اساتید حسابداری کارمند می باشند.

برخی از دانشجویانی که این برگه اعتراض را امضاء کرده اند مانند بچه های دوران دبیرستان، دیگران را به قرآن قسم می دهند که سر کلاس فلان استاد حاضر نشوید، آیا این حرکت در شان دانشگاه می باشد؟

وی افزود: اگر از لحاظ تدریس به موضوع بنگریم، خدا را گواه می گیرم که از میان کسانی که برگه اعتراض را امضاء کرده اند بابت حسن تدریس همین استاد از ما تشکر کرده اند. و این را هم گفته اند که حقیقتا برخی از همکلاسی هایمان جهت امضای این برگه به ما رو اندخته اند وما نیز امضاء کرده ایم.

و اما مشکلات دانشگاه آزاد از زبان مسئول آموزش دانشگاه

تناسب بین کارمند و دانشجو نداریم، به فرض مثال دانشگاه دولتی شهرستان 9 کارمند دارد با 50 دانشجو ولی ما فقط 3 کارمندیم  آنهم به صورت قراردادی!!

من کارمند آموزش و پرورش هستم و حضورم در دانشگاه ساعتی می باشد، یعنی مسئولیتی ندارم که موظف باشم به حضور تمام وقت در دانشگاه. اما با وجود تمام مشکلاتم، باید عرض کنم که ما در هفته هفتم از تشکیل کلاس در نیم سال دوم هستیم که در سراسر کشور بی سابقه می باشد.

علت کمبود کارمند شما چیست؟ واقعیت امر این است که برای دوستانمان در استان مهم نیست که دانشگاهی در شهر دلفان باشد یا خیر. برای مثال ما تلاش کردیم که رشتهی کارشناسی عمران را به رشته های دانشگاه اضافه کنیم که ندادند و دلیلشان این بود که این کار باعث می شود دانشجویان بومی شما در شهرتان می مانند و این تهدیدی است برای دانشگاه آزاد واحد خرم آباد. لذا با درخواست های مکرر ما جهت استخدام نیروی انسانی موافقت نمی کنند.

یکی دیگر از مشکلات عدم حضور کامل بنده در دانشگاه هست و همجنین رئیس دانشگاه هم چون هیات علمی دانشگاه است و هیات علمی دانشگاه موظفی دارند که دو روز در هفته در خرم آباد تدریس داشته باشند. به همین خاطر ایشان نیز کمتر حضور دارند.

ما مشکل فضای آموزشی داریم

ما تا تاریخ 92/6/30 بسیج  و سایت داشتیم که با جابجایی دانشگاه با کمبود فضا رو به رو شدیم، که مالک این ساختمان قرار است تا قبل از سال 93 طبقه همکف را تهویل ما دهد. با این کار مشکلات فضای آموزشی،سایت و بسیج دانشگاه حل می شود. همچنین از آنجایی که بیش از 98% از دانشجویانمان بومی هستند برای ایجاد سلف برای ما لزوم چندانی ندارد.

pic002 pic003

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۱۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۰۷

  چرا قبول کردید؟ این همه فارغ التحصیل بیکار داریم .اقای همتی ارجح این هست شما ابتدا به کار اصلی خودتون بپردازید که همون اموزش و پرورش هست و اجازه بدید افراد لایقی که هستند انجام وظیفه کنند. به نظرتون تدریس در اموزش وپرورش،تدریس در سایر دانشگاهها شما را کفایت نمیکند که پشت اموزش دانشگاه ازاد را هم تصاحب کردید

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۱۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۵۵

  حالا خوبه رشته آقای همتی مربوط به علوم قرآنی میشه و احتمالا یه مقدار در مورد عدالت و انصاف درس خوندن که چندتا شغل برا خودش برداشته اگه ایشون رشته ای غیرمرتبط به مسائل دینی داشت احتمالا نمیزاشت تو این شهر کسی شغلی داشته باشه. چه افرادی تو این شهر پیدا میشه!
  دلم میسوزد از باغی مسوزد…… مرا آشفته میسازد چنین آشفته بازاری…

 3. نویسنده دیدگاه: مدرس عمران
  اسفند ۱۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۰۳

  با سلام من سال 89 دو ترم در دانشگاه آزاد در رشته عمران تدریس کردم این مطلب رو فقط به خاطر رضای خدا و برای راحتی وجدان خودم می نویسم: بنده از نزدیک با مشکلات دانشگاه و حجم بسیار بالای کار آن آشنا هستم و با اطمینان کامل قسم می خورم که اگر زحمات مستمر و شبانه روزی مسئول آموزش دانشگاه جناب آقای همتی نبود همان سال اول می بایست دانشگاه آزاد به خاطر سنگ اندازی ها،مشکلات و… منحل میشد یادمه که آقای همتی حدود سه ماه برای شکل گیری و راه اندازی دانشگاه دولتی نورآباد هم زحمت کشید و آقای دکتر رضایی رو کمک کرد و تمام مسائل فرهنگی،آموزشی و دانشجوی شون رو سر و سامون بخشید عزیزان مخاطب میتونن صحت این مطالب رو از ریاست و کارکنان دانشگاه دولتی نورآباد سئوال کنن. به نظر حقیر این همه کمک به اعتلای آموزش عالی شهرستان شایسته تقدیر ویژه است. ان شا الله همه کسانی که اینجوری خالصانه دغدغه پیشرفت علمی شهرستان رو دارند موفق و موید باشند.

 4. نویسنده دیدگاه: هموطن...
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۱:۳۹

  شما میفرمایید که رشته تحصیلی ام علوم قرآنی و تفسیر قرآن هستش….بعدش میفرمایید که کارمند رسمی آموزش و پرورش هستم….بعدش مسئول آموزش دانشگاه آزاد هستین…..نه تنها شما بلکه….شهردار…..که مسئول یه کاری میشید…….اما با رشته تحصیلی تان هیچ مرتبط نیست……این مشکل جامعه ماست……….و تا زمانی که اینگونه باشد این شهر هیچ پیشرفتی نخواهد کرد……..جوانان نورآبادی هم به تنبلی و ….روی اورده اند…..آخه واسه چی میخواید رشته مهندسی عمران را به دانشگاهتون اضافه کنید….کسای هستن که شب و روز تلاش کردن تا از طریق کنکور وارد بهترین دانشگاه ها بشند….بعدش میبینیم که کسای از طریق همین دانشگاه های به ظاهر دانشگاه که هیچ تفاوتی با مدرسه نداره به عنوان مهندس وارد جامعه میشند و هیچ بار علمی و…ندارند با کسای که در بهترین دانشگاه ها در بهترین شهر های ایران از جمله تهران….اصفهان….(تبریز)…..دارن تخصص میگیرند وقتی میبینیم مقایسه میشند آدم میخواد که…….از دیرباز در این جامعه اینگونه بوده است و اینگونه نیز خواهد بود……درختی که سال هاست با شاخ و برگ کج رشد کرده است محال است که قامتش راست گردد……

 5. نویسنده دیدگاه: دانشجوی دندانپزشکی
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۷:۴۲

  با عرض سلام و ادب خدمت سلام دلفانی های عزیز؛ من دانشجوی ترم هشتم رشته دندانپزشکی دانشگاه آزاد تهران هستم که تابستان سال 91 تعداد 6 واحد دروس عمومی رو به صورت میهمان در دانشگاه آزاد نورآباد گذراندم البته 3 تا از هم کلاسیام هم که از استانهای دیگه بودن نیز با درخواست من نامه میهمان به دانشگاه آزاد نورآباد گرفتن می خوام اینو بگم که وقتی مراجعه کردیم واسه ثبت نام و انتخاب واحد با آقای همتی مسئول آموزش مواجه شدیم خدا شاهده وقتی برخورد دانشگاهی، انضباط در کار و تکریم ارباب رجوع رو توسط ایشون دیدم احساس عزت نفس و بزرگی کردم و واقعاً از تمام وجود به نورآبادی بودنم افتخار کردم و پیش دوستانم سرم بالا گرفتم و به نظر خودم دید هم کلاسیام نسبت به نورآباد هزاران پله صعود کرد و بالا رفت. از خدا میخوام که به ایشون عزت و آبرو بده

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۰۴

   بنده خدا. چقدر کمبود. محبت. داری این گفته شما چه ربطی. به. موضوع. ما داشت

   • نویسنده دیدگاه: امیر
    اسفند ۲۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۵۸

    بحث کمبود محبت نیست بحث عقده شماست
    برادر عزیز دقیقا این مورد هم به عنوان دانشجوی مهمان در سال 89 به وجود امد وواقعا از برخورد احساس مسولیت ایشان بر خود بالیدم
    دیگری رو خراب کردن یعنی خویش راخراب کردن

 6. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۰۶

  اگر29نفر از دانشجویان نسبت به استادی اعتراض داشته باشند آن استاد باید عوض شود ولو اینکه کسی حامی وی باشد یا نباشد،خوب درس بدهد یا ندهد،چون در همه دانشگاهها این دانشجو است که مشخص میکند با کدام استاد انخاب واحد کند

 7. نویسنده دیدگاه: معترض
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۱۶

  در شهرستان ما اساتید مجرب و کار آزموده فراوانی وجود دارد اگر هم نباشد از شهرهای دیگر اساتید دکترا دعوت کنید مگر پول ما حرام است یا شهریه ای که میدهیم با شهرهای دیگر تفاوت دارد.هزینه ای که دانشجو در نورآباد میپردازد برابر با شهریه دانشجویان بهترین دانشگاه ها میباشد حالا امکانات ما کجا امکانات آنها کجا؟؟؟؟لذا ما تا به حال نسبت به امکانات اعتراض نکرده ایم و اگر نسبت به نحوه تدریس استادی معترض باشیم چیز زیادی نخواسته ایم.لذا از کلیه مسئولان خواهشمندیم برای رضای خدا به این مشکل رسیدگی کنند

 8. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۲۰

  با سلام بنده با این گفته مسئول آموزش کاملا موافق بوده که رابطه جای ضابطه را گرفته است.چرا فلان کارمند که رییس فلان اداره یا کارمند فلان جا میباشد با گذشت 5هفته از شروع ترم هنوز سر کلاس حاضر نشده است .ولی ما با حضور مشکلات فراوان بعد از 3جلسه غیبت حذف میشویم؟لطفا رسیدگی کنید

 9. نویسنده دیدگاه: محمدی
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۰۲

  همه میدانیم که آقای همتی برای دانشگاه زحمات فراوانی کشیده است و شاید اگر ایشان نبود دانشگاه همان سال اول منحل میشد ولی سوال اینست که چرا اسرا دارد استادی که دانشجو ها ها نسبت به وی اعتراض دارند بماند و درس بدهد.این در حالی است که همه میدانند که اگر این استاد بماند این بار بدتر از مرحله قبل با دانشجو برخورد میکند به گونه ای که احترام بین استاد و دانشجو از بین برود.چرا آقای همتی میگویید که نمی تواند استاد را عوض کند؟؟؟؟؟در دانشگاه پیام نور شهر خودمان دانشجویان با اعتراض خود یکی از مسولین که مدیر گروه بود را عوض کردند حالا عوض کردن استاد حق التدریس که کار دشواری نیست

 10. نویسنده دیدگاه: ....
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۴۳

  با سلام.مسئول محترم آموزش فرموده است که دانشجویان اگر نمره قبولی میگرفتند آیا باز هم به این استاد اعتراض میکردند؟در جواب ایشان باید گفت اولا اکثر دانشجویان این درس را یک بار دیگر پاس کرده اند دوما تمامی دانشجویان از این درس حداقل نمره قبولی را کسب کرده اند

 11. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۵۳

  دانشجو حق دارد که خودش انتخاب واحد کند و نباید استادی به وی تحمیل شود.هر دانشجویی که این وضع را ببیند و حرفی نزند به خودش و دیگران توهین کرده است و فردای قیامت مسئول است.در ضمن جناب مسول محترم نشریه از کی تا حالا تحویل را تهویل مینویسند؟؟؟؟؟؟

 12. نویسنده دیدگاه: لک
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۱۳

  مقم معظم رهبری میفرماید:”دانشجو باید مطالبه گر باشد.”با عرض سلام خدمت مسئول محترم آموزش و تشکر از زحمات بی دریغ ایشان نسبت به دانشگاه آزاد و دانشجویان.گفتنی است که شخصی که با الفاظ و حرکات خود به دانشجویان بی احترامی میکند و دانشجو را در جایگاه دانشجو نمی شناسد باید عوض شود.به قول دوستان دانشجویان دانشگاه پیام نور به ریاست و مسئول آموزش اعتراض کردند که حرف خود را بر کرسی نشاندند حال دانشجویان دانشگاه آزاد حق اعتراض به یک استاد حق التدریس را ندارند؟؟؟؟شما را به فاطمه زهرا قسم میدهیم از حق ما دفاع کنید

 13. نویسنده دیدگاه: دوست
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۱۶

  دوست عزیز چرا التماس میکنی؟این حق شماست که نسبت به اساتید و کارمندان اعتراض کنید و استاد خودتون رو از بین گزینه های موجود انتخاب کنید

 14. نویسنده دیدگاه: فارغ التحصیل
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۱۸

  دوستان همشهری سلام. من فارغ التحصیل کاردانی عمران دانشگاه آزاد هستم ما اولین ورودی بودیم سال 88 اگه بخوام واقعیتو گفته باشم دانشگاه کمبود امکانات زیادی داشت و هنوز هم داره اما چیزی که همیشه موجب آرامش و جلب رضایت ما می شد گشاده رویی، اخلاق نیکو، همدردی و همراهی آقای همتی مسئول آموزش با دانشجوها بود ما زحمت و تلاش بی وقفه ایشون را می دیدم و دیگه دور از انصاف بود که بخوایم اینارو نادیده بگیریم من شخصاً همیشه مشکل مالی داشتم واسه پرداخت شهریه نه فقط من بلکه خیلی از بچه ها و لی آقای همتی همیشه باهامون مدارا می کرد من فکر کنم خیلی از مطالب از جمله مشکل کمبود امکانات زیاد به آقای همتی مربوط نباشه اون که معاون عمرانی نیست که مشکل فضای کلاسها رو حل کنه خداییش در حوزه خودشون سنگ تموم میزاشتن.در کل تا دانشگاه به مرحله مطلوبش برسه زمان میبره مثل همه جاهای دیگه

 15. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۴۵

  با سلام من دانشجوی رشته حسابداری هستم واز استاد حسابداری راضی هستم هم ترم قبل هم الان که ترم دوم هستم البته این نظر همه بچه هاست با تشکر

 16. نویسنده دیدگاه: گرز مل
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۴۶

  با سلام.چرا بعضی افراد اصلا” سر کلاس حاضر نمیشوند و روز آخر برای امتحان می آیند و حتی بالاترین نمره ها را میگیرند؟؟؟؟چون به قول بچه ها فلانی کارمند فلان اداره است نباید بیاد سر کلاس؟

 17. نویسنده دیدگاه: دانشجوی علمی کاربردی
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۲۲

  دوستان دانشگاهی سلام علیکم من دانشجوی رشته معماری دانشگاه علمی کاربردی نورآباد هستم دروس اندیشه اسلامی و اخلاق اسلامی را با استاد ابراهیم همتی پاس کردم نمی دونستم تو دانشگاه آزاد مسئولیت داره ولی تسلط علمی استاد همتی بر مباحث فلسفی و استدلالی عقلانی واقعاً کم نظیر و مثال زدنی است از قدرت بیانش و این همه علمی که خدا بهش داده حسودیم میشه سر کلاساش لذت می بردیم هر چی بچه ها می رفتن سئولات پیچیده فلسفی در مورد اثبات وجود خدا و… جمع میکردن و ازش میپرسیدن با چنان شیوایی و تسلط دقیق و استدلال و برهان عقلانی جواب می داد که همه انگشت به دهن می موندیم به نظرم خدا این همه علمو به یه آدم بی ظرفیت نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 18. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۱۲

  سلام،من دو سال در دانشگاه آزاد نوراباد درس خواندم،تو این دو سال هر وقت با آموزش کار داشتم همیشه بسته بود و نوشته بود که مسول آموزش ساعت 12/30 تا 1/30 دقیه روزهای چند شنبه و چند شنبه هستش،آخه آدم حسابی کسی نیست بگه وقتی نمیتونی یه کار رو انجام بدی چرا به زور آشنا بازی وای میسی،حالا هرکی جواب این حرف منو داره با سند بگه ،من سندم دارم (عکس از نوشته دم در آموزش رو دارم)
  بخدا قسم مشکل از خودمونه،کجای دنیا دیدی آموزش دانشگاه نباشش تو اکثر وقت ها
  از دانشجویان ورودی سال 89 تمام حرف های منو بپرسید،
  و در آخر اون کسایی که میگید اگه ایشون نبود دانشگاه منحل میشد برا مردم دقیقا دو تا از این تلاشاشو بنویسید!!!!

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۲۲

   دوست عزیز سلام به نظرم اینکه میگین نوشته ساعت حضورش از چند تا چنده نشانه نظم تو کارش بوده حتماً قراردادش اینجوری بوده و گرنه اینجوری ساعت حضورش نصب نمیکرد تا ازش عکس بگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 19. نویسنده دیدگاه: دانشجو ولایی
  اسفند ۱۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۰۵

  همشهریان عزیز چرا باید شخصی که رسمی آموزش و پرورشه مسول آموزش دانشگاه آزاد هم باشه؟!!!!!! مگر قطح الرجاله! قانون چنین اجازه ای نمیده در ثانی هیچکسی از دوایر دولتی به دانشگاه آزاد مامور نمیشه بعدشم کجای این شخص باسواده؟؟؟!!! محض اطلاع ایشون فوق لیسانس دانشگاه غیر انتفاعیه و شک نکنین آقای همتی فقط به لطف برادرش که رییس این مغازه ببخشید دانشگاه هست در این دانشگاه جولان میده. داداششم که رییسه به ندرت هر چند هفته یکبار سر میزنه. بعدشم کدام نظم من که نظمی در این دانشگاه ندیدم . در ضمن ایشون از مریدان حاج آقا محمدی و بچه هاشه

  • نویسنده دیدگاه: آشنا به آموزش و پرورش
   اسفند ۱۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۱۹

   سلام بر شما دانشجوی گرامی، من خودم شخصاً مدرک تحصیلی آقای همتی دیدم خدا شاهده آقای همتی از غیر انتفاعی مدرک نگرفتن فارغ التحصیل مرکز تهران هستن شما که اطلاعاتتون کامل نیست چرا می نویسید دانشجوی ” ولایی ” چرا به جای ایجاد زمینه انس مردم با ولایت با اینجور حرفهای بدون سندتون مردم بدبین میکنین از نحوه بیانتون معلوم مغرضانه نوشتین اینکه: مرید……. یعنی چی؟؟؟؟ در ضمن همین دو روز پیش یکی از فرهنگیان الشتر رئیس دانشگاه آزاد الشتر شد رو چه حساب میگین مامو شدن ممنوعه ؟از خدا بترسیم الکی به همدیگه تهمت نزنیم راستی یادم رفت آقای همتی نفر اول ورودی 87 رشتشونه خدا شاهده من گواهی ممتازیشو دیدم رو پروندشه دو بار رتبه عالی آورد تو کنکور دکتری و مصاحبه رفت و…..

 20. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  اسفند ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۷:۴۵

  باسلام. خدمت. آقای جهانی. ببخشید معلمين شما مگه چقدر وقت اضافه. دارند که به سه شغل دیگر میرسند آقای همتی. تدریس در دانشگاه. مسئول فروش جهیزیه. عروس. مسئول آموزش دانشگاه از
  اد……،؟

 21. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۰۸

  آقای. همتی چرا فضای کلاس دانشگاه. را امنیتی میکنی. صدای دانشجو یان را ضبط میکنی

 22. نویسنده دیدگاه: مهندس
  اسفند ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۷:۵۲

  با سلام
  اینجانب فارغ التحصیل دانشگاههای صنعتی و مطرح کشور میباشم و در مرکز علمی کاربردی نورآباد یک ترم تدریس داشتم و متأسفانه سطح علمی و کلاس کاری بحدی پایین بود که دیگر به هیچ عنوان حاضر به تدریس در آن بنگاه اقتصادی نخواهم بود.
  متأسفانه سطح علمی و کلاس کاری و حرفه ای سایر بنگاههای اقتصادی نورآباد پایین تر از حد ممکن میباشد.
  شگردهای مدرن کسب نمره و پاس کردن دروس توسط دانشجویان به حد اعلای خود رسیده است.
  البته این مشکل در سطح کشور اپیدمی شده است و شک نکنید که در چند سال آتی واحدهای دانشگاهی روستای برخوردار، هفت چشمه و شاید هم بابابزرگ ایجاد و فعالیت علمی!!! خور را شروع نمایند.

 23. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۴۰

  آقای که در مورد قرارداد مسول آموزش حرف زدی ،این نطم ایشون که دقدقا ساعت 12/30 تا 13/30 هست که با توجه به اینکه ایشون خودشونه مذهبی جا داده (کاری به بود و نبودش ندارم انشالله که هست)
  دقیقا تو این زمان ایشون نمازش رو میخوند به حالت عارفانه!! و بعضی موقع ها هم به ولله تو این زمان نمیومد ،آیا تو قراردادش نوشته که تو حضور یه ساعتی برای کل دانشجویان نماز خوندن هم جزش باشه؟؟
  بعدش اینکه چرا ساعت 12/30 تا 13/30 ؟؟؟ آیا اگر یک دانشجو که اهل شهر های همسایه هست یا هی بچه های خودمون برای ادارات مثل تامیین اجتماعی یا سازمان بازنشستگی یا نیرو مسلح یا …. بخواد یه اشتغال به تحصیل ببره اونقدر وقت میاره که بیاد ساعت یک یک ونیم اگه نوبتش برسه بگیره و به اداره مربوطه برسه؟؟
  ایشون چون در هفت چشمه معلم هستن و وقت ندارن به این ساعت انداختنش

  واسه شهرمون متاسفم که یه کسی که رشتش علوم قرآنی و تفسیر قرآن هست چه به درد آموزش میخوره؟؟!!
  تو رو خدا الکی طرفداری نکن آقای طرف دار که همه کامنتات یه چارچوب داره ولی با اسم های مختلف میایو با آی پی های مختلف
  شاید مدیر محترم سایت اینو متوجه نشه ولی خدا که متوجه میشه

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۰۹

   ای ول داداش دمت گرم

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    اسفند ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۴۵

    سلام. آقای همتی. تو این زمانه گربه. موش به. خاطر. خدا نمی. گیره. ولی. خدا شما را. خیر بده. که مجانی. برای. خدا در دانشگاه آزاد. کار می کنی

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   اسفند ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۱۹

   داداش گلم میشه بگی مسئول آموزش سایر دانشگاه ها:علمی کاربردی، پیام نور و دانشگاه دولتی رشتشون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دیدی رشته ربطی نداره…………..

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    اسفند ۲۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۹:۳۷

    سلام. سپرده. دانشگاه آزاد دلفان. باید. در بانک ملی. باشد چرا به بانک ملت. وبعد. به بانک تجارت. منتقل. می شود اگه. ميشه. توضیح. بدهید

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    اسفند ۲۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۹:۴۴

    اگر فرض. بر این. که شما درست. بگیدر قرار نیست که همه دانشگاه ها. خراب کنند

 24. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۲۴

  با سلام خدمت آقای دکتر جمال زاده. رییس محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد ببخشید. چرا …. که با جمعی از دختر ا ن سر. کار. دار. باید مجرد باشد

 25. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۷:۳۰

  با سلام. خدمت آقای همتی شما اگه مسول آموزش. نبودید. همه دانشگاه. بهتون تدریس می دادند این. همون زابطه. است که شما می گید

 26. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۴۸

  عزت و آبرو دست خداست نمیشه با چند تا نوشته با آبروی کسی بازی کرد بترسیم از تهمت زدن و اینکه بخوایم با آبروی کسی بازی کنیم گذشت زمان همه چیز را مشخص می کند ان شا الله……………..

 27. نویسنده دیدگاه: گمنام
  اسفند ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۳۵

  سلام عزیزان.آقای همتی دوست دانشور ما به نکته مهمی اشاره نمود.چرا استادی که سئوال طرح میکند سر جلسه امتحان سوال را تغییر میدهد ؟؟؟؟؟؟/اینست استاد نمونه؟؟؟؟خدا وکیلی خودتان از گفته خودتان پشیمان نیستید؟؟؟؟

 28. نویسنده دیدگاه: حسن
  اسفند ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۱۶

  وجدانی دروغ نکید
  با همه ام

 29. نویسنده دیدگاه: همشهری
  اسفند ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۱۲

  با سلام
  آقای همتی و سایر عزیزان همشهری خودمان اگر خدای ناکرده عملکرد ضعیفی هم داشته باشند بهتر از مدیریت الشتریها بر مراکز آموزشی ما میباشد. این دانشگاهها چون هیآت علمی ندارند چاره ای جز بکارگیری مدیران و اساتید حق التدریس ندارند.چه کسی بهتر از این عزیزان همشهری خودمان.
  ضمن احترام به مدیر دانشگاه پیام نور دلفان، آیا در این شهرستان فردی بومی برای تصدی این مسوولیت یافت نمیشود11؟؟؟؟؟

 30. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۲۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۴۳

  این از. بی منطقی شما است الشتری که مدیرت اش خوبه چرا نباشه تازه آقای همتی خودش …. وجز باند … هستند …

 31. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۲۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۰۱

  به راستی بخواهیم چشم از ایشون بپوشونیم چرا برادرش (جناب ریس) دذ طول هفته یک بار میامد دانشگاه و ائن یه روزم میرفت جلسه شورا اداری و سایر جلسات!!!!!!!

 32. نویسنده دیدگاه: آشنا به مسائل
  اسفند ۲۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۷:۴۶

  درود خدا بر این همه سعه ی صدر درود خدا بر این آستانه تحمل، جناب آقای همتی مسئول محترم آموزش عزت نفس و بزرگواری شما بر هیچ کسی پوشیده نیست این مطلب رو کسانی که یه بار با آقای همتی برخورد داشتن حتما تایید میکنن ، کم پیدا میشه که کسی از آبروی خودش مایه بزاره واسه حفظ آبروی دانشجو و پیشبرد اهداف دانشگاه. شنیدم که به این درخواست دانشجوها( که واسش نامه نوشتن) هم ترتیب اثر دادین و مشکلشونو حل کردین خدا بهتون آبرو بده

 33. نویسنده دیدگاه: ljHst
  اسفند ۲۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۱۵

  وطن فروشید سلام دلفانی ها
  چرا مطلب من که در مورد الشتری ها بود رو نزدین رو سایتتون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  اما مال الشتری ها رو میزنید!!!!!!!!!!!!!
  متآسفم برات!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 34. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اسفند ۲۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۲۷

  سلام بر شهرستان دلفان و سلام بر استاد همتی. استاد ما دانشجویان دانشگاه دولتی شهرستان نورآباد که همیشه زحماتامون با شماست و همیشه درد دلامونو گوش می کنید به وجود استادی مثل شما افتخار می کنیم هنوز اون برخورد و استقبال گرم شما در ترم اول ورودمون یادمون نرفته دوست داریم استااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد. اینایی که نظر مغرضانه دادن به خدا از رو دشمنی و لج گفتن به خداااااااااااااااا

 35. نویسنده دیدگاه: مهندس امير ...دانشگاه صنعتي تبريز
  اسفند ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۲۲

  اين را بدانيد اگر پروردگار بخواهد كسي را مورد لطف و عنايت خود قرار دهد هيچ كس نخواهد توانست كه …من واقعا متاسفم واسه مردم شهرم كه همه چيز را به ظاهر ميبينند…چرا كسي را كه در مسير پيشرفت قرار گرفته است ميخواهيد به هر نحوي كه شده او را به جاده خاكي بكشيد…همين كارها را ميكنيد كه اين شهر هيچ پيشرفتي نكرده و نخواهد توانست كرد…آقاي همتي مردي مومن و با ايمان هستش…ولي آقاي همتي تلاش شما واسه ايجاد مهندسي عمران يه خورده …رشته هاي صنعتي بهتر است كه در دانشگاه هاي صنعتي آموزش داده شوند چونه كه نياز به آزمايشگاه هاي متعدد و پارك هاي علم و فناوري و… دارند.در كل اميدوارم كه هميشه موفق و سربلند باشيد…زندگي زيباست…

 36. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۷:۲۰

  همشهریان عزیزبه خدا قدر این دانشگاه آزاد نوراباد رابدانید که دارید درشهرخودتان مدرک میگیرید بدون اینکه اندازه ذره ایی بار علمی داشته باشید .بیچاره های بدبخت قدر اقای همنی رابدانید که خودش بیشتراز شمانارحت پاس نشدن واحدهای درسی شما میباشد .اگه ادعا وعرضه دارید وامکانات میخواهید تلاش بیشتر کنید دردانشگاه تهران قبول شوید که این برای شما محال است چرا بعضی ها مغرضانه نظر میدهند وواقعا مشخص است که عقده ایی هستن بخدا آقای همتی درشهرستان بی نظیراست .

 37. نویسنده دیدگاه: استاد سابق دانشگاه آزاد
  فروردین ۱۹, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۰:۰۰

  با سلام
  من چندين ترم در دانشگاه آزاد دلفان تدريس كردم و با اطمينان كامل خدمت همه دوستان عرض مي كنم كه اگر امثال آقاي همتي در دانشگاه آزاد نبود اين دانشگاه تشكيل هم نميشد
  اطلاع كامل دارم كه شكل گيري دانشگاه سراسري و سروسامان دادن به كارهاي آموزشي آن در شروع كار بر عهده آقاي همتي بود
  چرا عينك بدبيني رو بر نمي داريد ….

 38. نویسنده دیدگاه: ابراهیم
  فروردین ۳۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۰:۵۶

  اگر شما در این واحد فی سبیل اله خدمت میکنید پس نباید هیچگونه مبلغی بابت فعالیتهایتان دریافت کنید
  در صورتیکه من کاملا آگاهی دارم که جنابعالی بابت حتی 1 دقیقه حضورتان اضافه کار دریافت میکنید.

 39. نویسنده دیدگاه: شهروند
  خرداد ۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۴:۴۴

  باسلام
  جناب آقای …مامی دونیم شماازچه راهی واردآموزش وپرورش شدی پس بهتره اول وظیفه ی اصلیت که حق دانش آموزان می باشد راانجام بدی.

  • نویسنده دیدگاه: شهروند 2
   خرداد ۴, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۸:۱۶

   آفرین خوب گفتی منم می دونم از چه راهی چون با هم تو آزمون استخدامی شرکت کردیم و قبول شدیم از چه راهی یعنی چه؟؟؟ ان شا الله خدا همه ی ما رو هدایت کنه که الکی به هم تهمت نزنیم…

 40. نویسنده دیدگاه: همشهری
  تیر ۱۸, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۶:۴۲

  چرا از نیروی شهر خودمان برای تدریس یا سمت های دیگر استفاده نمی کنید چرا میزارید جوانانمون از خلاقیت هایشان از دانشهایشان برای خدمت به شهر خودشان استفاده نکنند شهر ماپر است از جوانان با مدارک فوق لیسانس اما بیکار مگر بقیه استادا از اول استاد بودن اونا هم یه روز مثل ما دانشجو بودن با همین مدارکی که ما داریم اما… به خدا بعضی استادا تو شهر های دیگه نصف سواد این دانشجوای فوق لیسانس ما رو ندارن یه کم مدیریت داشته باشینتا کی باید به سر بچه های خودمون بزنیم اونوقت برین سراغ کسان دیگه از شهرهای دیگه که حتی به خدا قسم ارزش استادی هیچ ارزش نام مقدس استاد رو هم ندارن ای خدا تو فقط شاهد این بی عدالتی هستی و بس

  • نویسنده دیدگاه: مدرس دانشگاه آزاد
   تیر ۲۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۳۵

   دوست عزیز با نام همشهری سلام؛
   من حرف های شما را با تمام وجود درک می کنم چون من خودم فوق لیسانس و بومی شهرستان می باشم متاسفانه به هر کدام از مراکز آموزش عالی شهرستان مراجعه کردم واسم درس نداشتن چون سابقه تدریس نداشتم جز آقای همتی که وقتی مراجعه کردم ازم استقبال کرد و چند واحد واسم کلاس گذاشت. خدا خیرش بده ان شا الله. تنها دانشگاهی که بر خلاف……… مدرس غیر بومی نداره دانشگاه آزاده. البته آیا بعد از ایشون دانشگاه آزاد همینجوری باقی می مونه یا نه الله اعلم.
   یا علی

 41. نویسنده دیدگاه: غریبه
  شهریور ۵, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۲۰

  با سلام
  آقای … اگر رابطه بده شما خودت چطوری هم دبیر آموزش و پرورشی ، هم مسئول آموزش دانشگاه آزاد و هم بیشتر روزها تایم اداری در دانشگاه ها تدریس می کنی ؟
  بابا دمت گرم شغل دیگه ای نبود بگیری
  آخه تو رابطه نداری بلکه حقته و از ضابطه استفاده می کنی
  ……….

 42. نویسنده دیدگاه: آگاه
  شهریور ۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۲:۲۰

  سلاااااام
  بعضی وقتها آدم قدر بعضی نعمت ها رو نمی دونه. خیلی از افرادی که مطلی نوشتن واقعا در جریان کامل امور نبودن حلا یا مغرضانه یا از روی عدم آگاهی یه سری مطالب نوشتن که با واقعیت مغایره ولی به این حرفها کار ندارم چون تنها کسی که آبرو می بخشه فقط خداست اما چه خوبه الان که استاد همتی دیگه دانشگاه آزاد نیستن برین اوضاع رو یه نگاه اجمالی بندازین ، خدا شاهده به دور از تعصب می گم آدم احساس می کنه به هر جایی وارد شده غیر از دانشگاه صد رحمت به مدارس ابتدایی کجاست اون برخورد مسئولانه و محترمانه آقای همتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا آشفته بازاریه که نگو و نپرس میگی نه برو نگاه کن که باورت بشه استاد همتی کجایی که یادت به خیر………..

 43. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۳۹

  یکی نسیس به این رایس جدید دانشگاه ازاد بگه وقد عرضه ی یه کاری رو نداری واسه چی دست به انجام اون کار میزنی؟
  اقای دکتر کرمی رایس دانشگاه ازاد اومده بیش از 50دانشجو در رشته ای عمران واموزش ابتدایی گرفته و تا الان که موقع امتحاناته پول ازشون گرفتن و سرکلاس اومدن ولی الان میگه متاسفم کلاساتون منحل شده چون مجوز بهمون ندادن و برید تا سال دیگه……
  این انصافه…..
  عجب خرتو خریه….

 44. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  خرداد ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۱۳

  سلام دوستان، آدرس دانشگاه آزاد دلفان رو می خواستم. لطفا راهنمایی فرمایید.

  • نویسنده دیدگاه: salambrmahdi2580
   خرداد ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۳۵

   سلام، خیابان امام ره، بعد از پل 9دی(بادآور)،خیابان جنب کلانتری 11،

 45. نویسنده دیدگاه: اخر الزمانه
  مرداد ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۴۱

  سلام
  آقای همتی دبیر خودمون بوده در دبیرستان درس دادنش بد نبود و بیش از حد به نظم کلاس مقید بودند و کاری به دروغ و راست حرفش ندارم
  اما چندی پیش آمار دقیق فرمانداری ما 324 نفر فارغ التحصیل ارشد و دکترا بیکاری در دلفان داریم
  چرا معلمینی که بازار و آموزش پرورش رو در اختیار دارند و کارمندان رو که کار اداریشونم لنگه اینجا هم به کار میگیرید
  چرا کارمند بانک اونجا ارباب رجوعش باید بمونه بیاد دانشگاه تدریس کنه؟
  بنده فارغ التحصیل ممتاز دانشگاه تهران با رتبه تک پذیرفته شدم تسلط علمی و بار دانشگاه تهران دیگر سند نمی خواد اما چون نه کارمند و معلمم و نه رابطه دارم حتی مجانی هم اجازه تدریس بهم ندادند تا حداقل بتونم به عنوان رزومه برای پذیرش استعداد درخشان دکترا دانشگاه تهران برم
  خداوند امتی که کفر بورزند نابود نخواهد کرد ولی ظلم به قیامت نمی کشه این وعده قرآن است و آقای همتی حتما تفسیر و آیه اش رو هم مسلطند
  آقایونی که خونتون مبله شده و فلان ماشین و …دارید به خدا اکثر فارغ التحصیلان ارشد و دکترا روزانه دانشگاههای تهران با سنگ بر شکم درس خوندند اجازه بدید اینها بیاند دانششون عرضه کنند خیرش رو عموم ببرند نمیذانم براساس کدام وجدان و قانون برخی چندین شغل دولتی و علمی دارند و برخی نگاهشان به عدالتی است که نیست خدا نمند روزی بیاد که خدا از بشرش نا امید بشه و خد عدالت رو در لرستان اجرا کنه همین

 46. نویسنده دیدگاه: دانشجوی بدبخت
  دی ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۴۴

  سلام .اقا کجای دنیا سایت دانشگاش فیلتره?درستش کنید توروخدا درسته دانشگاهمون مث دانشگاه نیس خودمون ک آدمیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار