سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 26659
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پشت پرده پیشنهاد کی‌روش به ادینهو
Print This Post

پشت پرده ماجرای پیشنهاد سرمربی تیم ملی ایران به ادینهو فاش شد.

به گزارش سلام دلفان، ادینهو بازیکن برزیلی تیم فوتبال مس کرمان چند روز پیش در مصاحبه ای با یک سایت برزیلی مدعی شد که کارلوس کی روش به او پیشنهاد حضور در تیم ملی فوتبال ایران را داده و این بازیکن هم خیلی دوست دارد که برای تیم ملی ایران بازی کند. این مصاحبه ادینهو در محافل فوتبالی ایران سر وصدای زیادی به پا کرد و حتی برخی از اهالی فوتبال نسبت به حضور ادینهو در تیم ملی ایران واکنش نشان دادند و مصاحبه کردند! بدون اینکه از صحت و سقم پیشنهاد سرمربی تیم ملی ایران به این بازیکن برزیلی با خبر باشند!؟

مسئولان باشگاه مس کرمان هم از اینکه مسئولان فدراسیون فوتبال بدون اطلاع به آنها به ادینهو چنین پیشنهادی داده اند شاکی و گلایه مند شدند و حتی با نبی دبیر فدراسیون فوتبال تماس گرفتند که چرا بدون اطلاع ما با ادینهم مذاکره کرده اید!؟ دبیر فدراسیون هم از همه جا بی خبر  به آنها می گوید که حداقل از سوی او تماسی با ادینهو گرفته نشده است اما این مسئله را پیگیری می کند. نبی که سرپرست تیم ملی هم هست بعد از پرس و جو فراوان متوجه می شود که هیچ فردی با ادینهو از سوی فدراسیون یا تیم ملی چنین مذاکره ای انجام نداده است و این مسئله را به مدیران باشگاه مس هم خبر می دهد.

کارلوس کی روش هم در تمرین تیم ملی وقتی چنین سوالی را شنید که شما به ادینهو پیشنهاد بازی در تیم ملی ایران را دادید؟ناراحت شد و گفت بهتر است در مورد مسایل چرت و پرت صحبت نکنیم!

شنیدیم که یکی از دوستان خبری ادینهو در ایران که ظاهرا با او رابطه نزدیکی داشته است با او شوخی می کند و از طریق یکی از دوستانش با این بازیکن تماس می گیرد و به او می گوید که از طرف کی روش و فدراسیون فوتبال با او تماس گرفته و می خواهد که او تابعیت ایرانی بگیرد و به تیم ملی ایران ملحق شود تا در جام جهانی برزیل به میدان برود! همین شوخی دوستانه تبدیل به یک مصاحبه از سوی بازیکن برزیلی می شود و سپس یک جریان رسانه ای در کشور ما می شود و برخی این اتفاق را هم تحلیل و تفسیر می کنند!

واقعا برخی اوقات در فوتبال ما مسایلی مطرح می شود که شاید کوچکترین ارزش خبری یا اطلاع رسانی نداشته باشد اما به یکباره در صدر اخبار  ورزش ایران قرار می گیرد!؟! پیشنهاد کی روش به ادینهو هم یک شوخی بود یک شوخی بین یک دوست و یک فوتبالیست که شاید بشود آن را زردترین خبر سال فوتبال ایران نامید! و با یک درجه تخفیف گفت این دروغ سیزده بود!

منبع: دانا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار