سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 2667
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۱
تعداد نظرات: ۷ نظر
خانه » اخبار برتر » خداحافظی علی حسن غلامی با شهرداری نورآباد
Print This Post
شهردار پرتلاش و موفق بازنشست شد؛
سلام دلفان-قباد قبادی امشب (چهارشنبه شب)در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام خبر بازنشسته شدن شهردار نورآباد افزود: سهراب رحمتی که تاکنون مسئولیت امور ساختمانی شهرداری را برعهده داشته است ...

سلام دلفان-قباد قبادی امشب (چهارشنبه شب)در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام خبر بازنشسته شدن شهردار نورآباد افزود: سهراب رحمتی که تاکنون مسئولیت امور ساختمانی شهرداری را برعهده داشته است از این پس به عنوان سرپرست شهرداری فعالیت خواهد نمود. رحمتی سابقه این مسئولیت را در کارنامه خود نیز دارد.

خبر بازنشسته شدن غلامی در حالی از سوی رئیس شورای شهر اعلام می شود که اخیراً سرپرست شهرداری خرم آباد در نامه ای به شهردار نورآباد از وی خواسته بود که به علت بازنشسته شدن، این سمت را ترک کند و شهردار نورآباد نیز در پاسخ، این درخواست را خلاف قانون دانسته بود و اعلام نموده بود که بیش از یکسال از بازنشستگی اش زمان باقی است.

متن این دو نامه به نقل از روزنامه آفتاب لرستان مورخ 90/11/29 در ادامه آمده است:

آقای علی حسن غلامی

سلام علیکم

احتراماً با توجه به بررسی های به عمل آمده که جنابعالی دارای بیش از 30 سال سابقه خدمت می باشید لذا شایسته است در اسرع وقت نسبت به تسویه حساب و دریافت سنوات پایان خدمت خود به این شهرداری مراجعه نمایید.

محمد حسین پور سرپرست شهرداری خرم آباد

 

متن پاسخ شهردار نورآباد به این نامه:

 

سرپرست محترم شهرداری خرم آباد

باسلام

احتراماً عطف به نامه شماره 111/7795 مورخ 20/10/90 در خصوص بازنشستگی اینجانب با عنایت به اینکه بیش از یکسال از پایان خدمت و زمان بازنشستگی بنده باقی مانده است و برابر ماده 51 قانون شهرداری ها هرگاه یکی از کارمندان ادارات دولتی از طرف شورای اسلامی شهر برای تصئدی شهرداری انتخاب شود و خود او راضی باشد اداره مطبوع کارمند مکلف است با انتقال او موافقت کند، بنابراین طی حکم شماره 75592 مورخ 88/9/28 و در اجرای تبصره 4 ذیل بند 1 ماده 71 اصلاحی قانون تشکیلات و وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران و با توجه به صورتجلسه مورخ 88/7/18 شورای شهر نورآباد برابر ماده 71 وظایف شوراهای اسلامی مدت 4 سال به سمت شهردار نورآباد منصوب شده ام که خاتمه دوره خدمت شهرداری فقط در موارد زیر پایان می پذیرد:

1- استعفای کتبی با تصویب شورا

2- برکناری توسط شورای شهر با رعایت مقررات قانونی

3-تعلیق طبق موارد قانونی

4- فقدان هر یک از شرایط احراز سمت شهرداری به تشخیص شورای شهر لذا با عنایت به موارد فوق الذکر اصولاً در وضعیت فعلی سوابق خدمتی اینجانب به مرز 30 سال نرسیده است و شرایط بازنشستگی حاصل نگردیده است و همچنین ورود آن شهرداری به موضوع مطرح شده تا پایان دوره خدمت به مدت 4 سال بر اساس بند 1 ماده 71 وجاهت قانونی ندارد.

غلامی شهردار نورآباد

اکنون و با توجه به این پاسخ شهردار نورآباد این سؤال در اذهان عمومی ایجاد می شود که چگونه وی بازنشست شده.

مهندس علی حسن غلامی در حالی پس از  2 سال از شهرداری نورآباد خداحافظی می کند که به گواهی افکار عمومی، وی پرتلاش ترین و موفق ترین شهردار دلفان حداقل طی سالیان اخیر بوده است.

اگر نگاهی کلی به کارنامه وی داشته باشیم بدون اغراق باید گفت که حاصل مدیریت وی بر شهرداری نورآباد تحولی بوده است که در عرصه عمرانی و شهرسازی رخ داده است. عملکرد وی به گونه ای بود که موجی از تقدیر و تشکرهای مردمی در قالب بنر و پلاکارد را در پی داشت.

سایت سلام دلفان به آقای غلامی و همکاران پرتلاش  ایشان در شهرداری نورآباد خداقوت می گوید و برای وی در سایر مراحل زندگی آرزوی موفقیت می کند.

 1. نویسنده دیدگاه: ع - الف
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۴:۲۷

  شهردار عزیز !
  وقتی از یک بلندی به شهرمان نگاه می کنم ، شهر قشنگی شده است . الحق این سالهای شهرداری جنابعالی ، سال های دگر گونی نورآباد بوده است . نورآبادی که از آن چهره ی مغشوش به این شکل قشنگ تغییر چهره داده است . زحمت کشیدید و بسیار موفق عمل کردید . بگذار کسانی که عمله ی قدرت طلبان و دنیا زدگانند هر چه می خواهند بگویند و نیش زهرآگین خود را که از افیون نیرنگ و خود کامگی آلوده است در دل خدمات بی بدیل شما فرو کنند . آنهایی که برای تلذذ ، فراغت و فربگی هرچه بیشتر ، دست به هر کار ی می زنند و اگر چه خود را عقل کل می دانند ؛ اما در عمل ثابت شد که آنها نیز بسیار کوچک و شکننده اند . مطمئناً خدماتی که جنابعالی در چند سال اخیر انجام داده اید ، در ذهن مردم دلفان ماندگار خواهد ماند . خداحافظ مستدام باشید .

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  فروردین ۲۴, ۱۳۹۱ در تاریخ ۲۱:۳۰

  شنیده ها حاکی از اینه که رایزنی با محمدحسین- س و حسین- م برای شهردار شدن آغاز شده است. با توجه به مشغولیت های تحصیلی آقای م به احتمال زیاد آقای س شهردار خواهد شد.

 3. نویسنده دیدگاه: حسین مرادی
  فروردین ۲۵, ۱۳۹۱ در تاریخ ۰۰:۲۲

  آقای غلامی یکی از محبوب ترین شهردارهای نورآباد بودند که توانستند با افراد مختلف کنار بیایند و کار کنند. بدون شک ایشان نورآباد را به مکان بهتری از قبل تغییردادند اگر چه بسیاری مخالف طرح های ایشان بودند. با داشتن سوابق طولانی و درخشان در زمینه شهر سازی و مدیریت جای بسیار بی انصافی و گستاخی است وقتی که شهداره خرم اباد با نامه سخیفانه اش ایشان را مجبور به بازنشستگی و استعفا میکند. از نامه “محمد حسین پور سرپرست شهرداری خرم آباد” میتوان پی برد ایشان چه شخصیت سطحی دارند ، این نامه برای کسی نیست که سالها در خدمت مردم و تحمل سختیها بوده اند.

  آقای غلامی گرانقدر سخنی با شما:
  به دور از باند بازیهای نورآباد، بسیاری از مردم این خطه بدون شک قدردان تلاش سخت و کارشناسانه شما برای این منطقه بوده و هستند و امید است شما در زندگیتان شاد باشید.

  ان را که بصیرت نبود یوسف صدیق در جائی بفروشد که خریدار نباشد

 4. نویسنده دیدگاه: داريوش
  فروردین ۲۶, ۱۳۹۱ در تاریخ ۱۳:۴۸

  با سلام وخسته نباشيد نسبت به حضور شما شهردار محترم متاسفانه من در اين از شهرستان به دور بودم وهنگام مراجعت براي مرخصي واقعا از اينكه شهرمان تغييري در خود احساس كرده بود خوشحال ميشم .
  ولي بايد توجه نمود پتانسيل اين شهر بيشتر از اينها ست
  به اميد موفقيت شما

 5. نویسنده دیدگاه: محک .الف
  فروردین ۳۱, ۱۳۹۱ در تاریخ ۲۱:۳۴

  از اینکه در سمت شهردار بودن در شهر نوراباد موفق و کارامد بودید از شما بزرگوار قدردانی کرده روزهای خوبی را برایتان ارزو می کنم

 6. نویسنده دیدگاه: امیر
  اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۵۴

  درود بر تو ……………………..شهردار نازنین.

 7. نویسنده دیدگاه: محمد
  اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۳۰

  سرافراز وسربلند باشید شهردار بزرگ

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار