سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 26788
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آماده‌باش اسرائیل در مرز با سوریه
Print This Post

ارتش رژیم صهیونیستی با ادعای اینکه عملیات نفوذ عناصر حزب‌الله از سوریه به خاک بلندی‌های جولان را ناکام گذاشته آنجا را منطقه نظامی اعلام و نیروهای خود را به حال آماده‌باش درآورد.

 به گزارش سلام دلفان، شبکه المیادین اعلام کرد: اویخای ادرعی، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد که ارتش اسرائیل یک گروهی از حزب الله را که قصد کاشتن یک بمب در نزدیکی مرز بین سوریه و سرزمین‌های اشغالی در شمال بلندی‌های جولان را داشتند هدف چندین خمپاره قرار داده است.ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد که نیروهایش دو عضو حزب الله را در این عملیات زخمی کرده‌اند.

این در حالی است که شبکه المیادین گزارش داد که هیچ عضو حزب الله در منطقه مرزی سوریه با سرزمین‌های اشغالی حضور ندارد و ادعای ارتش اسرائیل ثابت نشده است.

شبکه المیادین تاکید کرد که هنوز هویت گروهی که قصد نفوذ به بلندی‌های اشغالی جولان در سرزمین‌های اشغالی را داشتند معلوم نشده است.

شبکه المیادین به نقل از منابع محلی تاکید کرد که منطقه بین جولان در خاک سوریه و جولان اشغالی کاملا مین گذاری شده است و انجام عملیات در این منطقه غیرممکن است.

در پی این حوادث، ارتش رژیم صهیونیستی منطقه شمال بلندی‌های جولان را منطقه نظامی اعلام کرده و نیروهای خود را در آنجا به حال آماده باش درآمده است.

 

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار