سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 26793
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » انتقاد شدید فتح‌الله‌زاده از وضعیت استقلال
Print This Post

مدیرعامل استقلال با انتقاد شدید از وضعیتی که تیمش در آن قرار گرفته می‌گوید در هیچ جای دنیا مدیرعامل و سرمربی یک تیم این همه دغدغه‌ی مالی ندارد و اساسا منطقی نیست کسی توقع داشته باشد آبی پوشان برابر تیم‌هایی به میدان برند که 20 برابر آنها هزینه کرده‌اند.

به گزارش مشرق، علی فتح‌الله زاده با گلایه شدید از وضعیت تیمش گفت: متاسفانه در وضعیت بدی گرفتارشدیم. یکی مشکل مالیاتی دارد، آن یکی ممنوع‌الخروج است. تیم‌های خارجی با جت‌های شخصی اینجا می‌آیند و بازی می‌کنند و می‌روند اما ما با هزارخوان رستم روبرو هستیم. تا الان وضعیت 2 بازیکنمان برای خروج حل نشده، اگر مشکل این 2 بازیکنمان حل نشود یک مصاحبه جانانه می‌کنم و همه چیز را روی دایره می‌ریزم. هیچ کس نیست به ما کمک کند.او در پاسخ به این سوال که چه کسانی می‌توانند به تیمش کمک کنند، اظهار کرد: همه می‌توانند به ما کمک کنند. اسم کسانی که سنگ جلوی پای ما می‌گذارند را نمی‌برم چون اگر اسمشان را بگویم بدتر می‌کنند. همه می‌خواهند نَسَخ ما را بکشند. انگار متوجه نیستند ما یک تیم دولتی را اداره می‌کنیم. همانطور که این تیم مال من است مال همه‌ی مردم ایران هم محسوب می‌شود. مگر استقلال ملک شخصی من است؟‌ مشکلات و بی‌پولی به همه سرایت می‌کند.

مدیر عامل استقلال ادامه داد: ما نباید مشکلات این چنینی داشته باشیم. هیچ کجای دنیا مدیرعامل و سرمربی تیم این همه دغدغه‌ی مالی ندارند. هر وقت به این تیم می‌آییم از “ب” بسم‌الله مشکل داریم تا زمانی که از این تیم برویم.

او در پاسخ به این سوال که 2 بازیکنی که ممنوع‌الخروج هستند و وضعیتشان برای بازی با الریان نامعلوم است چه کسانی هستند بیان کرد: فعلا درباره‌ی کبه و تونی کاروالیو مشکل داریم. این دو، 2 ماه نیست که به ما اضافه شدند و قاعدتا باید در تیر ماه مالیاتشان را پرداخت کنیم ولی به ما گفتند که چون آنها خارجی هستند باید الان مالیاتشان پرداخت شود. البته جا دارد از آقای عسگری رئیس مالیات تشکر کنم که به چند بازیکن ما کمک کرد تا مشکل مالیاتیشان حل شود. به هر حال وضعیت ما به گونه‌ای است که صد جور در جاهای مختلف باید تاوان بدهیم.

فتح‌الله‌زاده در پاسخ به این سوال که ماجرای خصوصی‌سازی تیمش چه شد، عنوان کرد: من در این‌باره 20 سال حرف زدم. هر کاری می‌خواهند بکنند. واقعا دیگر کاری به این چیزها ندارم. من همچنان اعتقاد دارم بهترین کار همان است که استقلال و پرسپولیس به پیمانکار واگذار شود. با این حال به ما ربطی ندارد. 20 سال خون دل خوردم حالا هم اگر می‌خواهند به نامادری تیم را بدهند ما ناراحت نمی شویم.

او افزود: بیش از آنچه فکر می‌کنید ما را اذیت می‌کنند. بعد هم که به آسیا می‌رویم و برابر تیمی به میدان می‌رویم که حداقل 20 برابر ما خرج کرده است همه از ما توقع دارند که برنده شویم. واقعا منطقی است که یک تیم 20 برابر ما هزینه کند و ما برویم و آنها را شکست دهیم؟ آخرش هم می‌گویند تیم‌های ایرانی ضعیف شده‌اند اما کسی نمی‌گوید که آخر مگر چقدر به ما بودجه دادند و اصلا همان بودجه را چقدرش را به ما پرداخت کردند؟

مدیر عامل استقلال در پاسخ به سوالی درباره‌ی اظهارات سیاوش اکبرپور که گفته بود برخی بازیکنان استقلال پولی دریافت نکردند و حتی افرادی وجود دارند که محتاج صد هزار تومان پول هستند گفت: این حرف صحیح نیست. ما به همه‌ی بازیکنان پول دادیم ولی میزان پرداختی‌ها به سیاست باشگاه بر می‌گردد و ایشان نمی‌تواند برای تیم تعیین تکلیف کند. ایشان به کمیته انضباطی دعوت می‌شوند وحتما پاسخگوی اظهاراتشان خواهد بود.

او ادامه داد: هر بازیکن شرایط خاصی دارد. یک بازیکن ابتدای فصل می‌آید و قبول می‌کند چک 7 ماه بعد را به مبلغ 500 میلیون بگیرد. یکی هم می‌گوید طاقت چک ندارد و همان ابتدا 200 میلیون می‌گیرد. بازیکن دوم حق ندارد بعدها بگوید چرا فلانی 500 میلیون گرفته اما من 200 میلیون گرفتم.اصلا این چیزها به بازیکن ارتباطی ندارد. باشگاه بر اساس سیاست‌هایش نسبت به بازیکنان تصمیم می‌گیرد و به آنها پول پرداخت می‌کند.

فتح‌الله زاده در پایان در پاسخ به این سوال که آیا با وجود حرف‌های اخیرش روحیه‌ی بازیکنان استقلال برای بازی با الریان درشرایط خوبی قرار دارد یا خیر؟ گفت: در مصاف‌های خارجی گردنمان برود از حیثیت تیم و ایران دفاع می‌کنیم. ما با زجرکشی تیم را به اینجا رساندیم و اینها را که گفتم دوست داشتم هواداران بدانند که ما با چه وضعیتی به میدان می‌رویم. ما با یک تیم در مسابقات مبارزه نمی‌کنیم بلکه با تیم‌های مختلف مبارزه می‌کنیم.

 

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار