سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 2691
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » چه کسی برنده انتخابات خواهد بود؟
Print This Post
با آغاز رسمی تبلیغات کاندیدا های نهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی ، فضای انتخابات رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است . این روزها ستاد های انتخاباتی کاندیدا ...

با آغاز رسمی تبلیغات کاندیدا های نهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی ، فضای انتخابات رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است . این روزها ستاد های انتخاباتی کاندیدا ها به طور شبانه روزی شاهد حضور هواداران آنها است ؛ هوادارانی که با آرایش نهایی کاندیدا ها ، هرکدام با تحلیل ها و استدلال هایی که دارند ، خودشان را پیروز این رقابت سیاسی نفس گیر می دانند . فارغ از اینکه در پایان روز دوازدهم اسفند تحلیل چه کسانی به واقعیت خواهد پیوست ؛ از بین این 10 نفر، از مجموع کاندیدا های سلسله و دلفان ، قطعاً یک نفر پیروز انتخابات خواهد شد . و در این رزم سیاسی با غلبه بر 9 نفر دیگر به خط پایان این مسابقه خواهد رسید ؛ البته اگر نتیجه ی آن به دور دوم کشیده نشو د .

اما به راستی پیروز واقعی میدان انتخابات چه کسی خواهد بود ؟

با توجه به نوع نگاهی که دشمنان جمهوری اسلامی ایران نسبت به این انتخابات از حیث مخدوش کردن آن و کم رنگ کردن حضور مردم دارند ؛ شرکت تک تک افراد جامعه در پای صندوق های رأی ، خواب های آشفته ای را که برای ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی ایران دیده اند دیگر تعبیر نخواهد شد و این حضور در یک نگاه کلی ، مهر تأیید مجددی بر نظام سیاسی موجود ، و باعث دوام و قوام جمهوری اسلامی ایران خواهد شد . بنابر این اگر چه ، دستیابی به آرمان هایی که مطلوب ماست ، مهم است ، اما مهم تر ، حضور پر شور و پررونق آحاد مردم در این انتخابات است . در این صورت پیروز واقعی و برنده ی نهایی خود مردم خواهند بود ؛ حال چه اینکه فرد مورد نظر آنها انتخاب شود و یا نشود .

دلایل این پیروزی عبارتند از :

1- ادای تکلیف شرعی و دینی در تمکین از فرمایشات بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران خمینی کبیر (ره) ، و مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید .

2- مصونیت به بخشی به نظام جمهوری اسلامی ایران و تداوم امنیت پایدار کنونی .

3- جلوگیری از تعرض دشمنان با نمایش قدرت مردمی جمهوری اسلامی ایران .

4- ترمیم و استحکام اساسی ترین ستون انقلاب اسلامی یعنی حضور مردم در صحنه .

5- استفاده از حق حاکمیت ملی که حق هر فرد ایرانی است  .

6- پاسخ کوبنده و عملی به یاوه گوییها و تحلیل های غلط رسانه های ضد نظام مبنی بر جدایی مردم از حاکمان .

7 –  نمایش مردم سالاری دینی  به دنیا و ارائه ی الگویی مطمئن برای انقلاب های به وقوع پیوسته منطقه .

لذا باید توجه داشته باشیم که عدم حضور در انتخابات با هر بهانه ای که داشته باشیم ، چه اینکه ای بهانه ای موجه و یا غیر موجه باشد ؛ موجب گستاخی دشمنان نظام اسلامی و هموار کردن راه برای اقدامات خصمانه ی سخت افزاری آنان خواهد شد .

دیدگاهها بسته شدهاند.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار