سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 26934
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 24 پروژه نیمه تمام در لرستان وجود دارد
Print This Post

استاندار لرستان گفت: در حال حاضر 24 پروژه نیمه تمام و نیمه تعطیل در سطح استان وجود دارد .

به گزارش سلام دلفان به نقل از  ایرنا ،ˈهوشنگ بازوند ˈ در حاشیه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری لرستان درجمع خبرنگاران افزود: در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری لرستان 17 پیشنهاد مطرح شده است و برای هرکدام پیشنهادو راهکارهایی برای رفع مشکل آنها در نظر گرفته شده که در صورت رفع مشکل آنها بسیاری از مشکلات لرستان در حوزه اقتصادی برطرف می شود.

وی با بیان اینکه اعتبارات این طرح ها از محل بنگاه های زودبازده، صندوق توسعه ملی و صندوق مهر امام رضا(ع) تامین می شود، اظهار داشت: اگر 15 مورد از این 17 پیشنهاد در سال آینده اجرایی شود، عدد قابل توجهی در رفع بیکاری تا پایان سال 93 به دست می آید.

وی افزود: برخی از این طرح ها شامل پروژه های هستند که در حال حاضر نیمه فعال و نیمه تمام هستندکه با برنامه ریزیهای انجام شده در سال 93 احیا خواهند شد.

وی، با اشاره به اینکه پتروشیمی کوهدشت یکی از پروژه های است که هنوز زمین آن مشخص نیست، تصریح کرد: بیشتر روستاهای کوهدشت در این زمینه اعتراض های دارند که باید موانع آن برطرف و به این گونه مسائل ریزتر توجه کنیم.

استاندار لرستان در خصوص طرح توسعه کارخانه فارسیت دورود گفت: در این طرح مشکلات کوچکی وجود دارد که در این خصوص باید هر ماه دو جلسه برگزار شود و مشکلات آن مطرح و رسیدگی شود.

وی در ادامه از تفکیک مناطق گردشگری لرستان خبر داد و گفت: در گذشته مناطق گردشگری لرستان را در قالب یک طرح دیده اند، اما این مناطق به صورت تفکیک به 27 منطقه جداگانه تبدیل و معرفی شده است که منتظر تعیین تکلیف مدیر کل میراث فرهنگی لرستان هستیم، تا آنها را به پیمانکاران بخش خصوصی واگذار کنند.

وی افزود : مناطق گردشگری لرستان به صورت جداگانه به سرمایه گذاران واگذار خواهند شدکه در حال حاضر مراحلی از این اقدامات طی شده است .

وی اظهار داشت: عملیات اجرایی واقعی راه آهن خرم آباد در هفته آینده آغاز خواهد شد .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار