سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 27089
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اخطار طبیب‌زاده به فرجی‌دانا
Print This Post

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس تمام مراحل تذکر، دلسوزی و امر به معروف را نسبت به وزیر علوم طی کرد ولی ترتیب اثری داده نشد بنابراین مجلس مجبور است از اهرم‌های دیگری که در اختیار دارد، استفاده کند.

به گزارش سلام دلفان،‌ زهره طبیب‌زاده عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر علوم برای پاسخ به پاره‌ای از سؤالات نمایندگان مجلس سه‌شنبه 20 اسفندماه به کمیسیون آموزش می‌رود، گفت: وزیر علوم در گذشته نیز دیدگاه‌های تند و افراطی داشته است و بیشتر رؤسای دانشگاه‌ که به تازگی منصوب شدند هم جزو اصلاح‌طلبان تندرو یا فعالان حزب منحله مشارکت بودند.وی افزود: انتظار این بود که وزیر علوم پس از دریافت کارت زرد از نمایندگان در رابطه با رفتارهای تندرو و برخوردهای نسنجیده پیام مجلس را دریافت کرده و این رفتارها را ادامه ندهد ولی وزیر علوم همچنان روند گذشته را در دستور کار دارد.

طبیب‌زاده اظهار داشت: مجلس تمام مراحل تذکر، دلسوزی و امر به معروف را نسبت به وزیر علوم طی کرده است ولی ترتیب اثری داده نشد بنابراین مجلس مجبور می‌شود تا از اهرم‌های دیگری که در اختیار دارد استفاده کند.

وی اضافه کرد: البته در حال حاضر نیز سؤال از وزیر علوم در رابطه با بازگشت دانشجویان ستاره‌دار در دستور کار صحن علنی مجلس است و بعد از تعطیلات نوروز انجام می‌شود ولی متأسفیم که هر چه فرصت داده می‌شود تا وزیر رفتارهای تندروی خود را اصلاح کند این کار انجام نمی‌گیرد و ما نیز باید به وظیفه خود عمل کنیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس عنوان کرد: اگر این روند ادامه داده شود مجبوریم در رابطه با انتصابات نیز سؤال در صحن علنی را مطرح کنیم و اگر یک وزیر 3 کارت زرد در صحن علنی مجلس دریافت کند باید مسیر استیضاح طی شود.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار