سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 27099
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » عزت‌الله انتظامی: عمق حضور ائمه را به جهان ثابت می‌کنیم
Print This Post

وقتی در فیلمی توسل که از عشق مردم به ائمه(ع) نشأت گرفته است را نشان دهیم ؛ توانسته‌ایم عمق حضور ائمه(ع) به خصوص پیامبر(ص) را به جهانیان ثابت کنیم.در جشنواره جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) راه دور و درازی نرویم، همین مردم را نشان دهیم.

گروه فرهنگی سلام دلفان– عزت‌‌الله انتظامی در گفت‌وگو با روابط عمومی جشنواره جایزه بزرگ پیامبر اعظم با اظهار ارادت نسبت به خاندان عصمت وطهارت(ع) گفت: ارادت ما شیعیان به پیامبر اسلام(ص) نه فقط از روی وظیفه مذهبی و دینی است، بلکه ارادت ما شیعیان قلبی و درونی است. ارادتی است که نه گزند باد و باران از بین می‌بردش، نه گذر زمان. این ارادت ماندگار و همیشگی است. من شخصاً با توسل به این بزرگوار خیلی چیزها در زندگی‌ام به دست آورده‌ام. هر وقت گرفتار می‌شدم و یا در زندگی‌ام به بن‌بستی می‌رسیدم با توسل به ایشان و هم‌چنین سایر ائمه(ع) آن گرفتاری و آن بن‌بست کور در زندگیم رفع و رجوع می‌شد.بازیگر سریال ماندگار «هزار دستان» ادامه داد:  همین توسل در زندگی جاری ما بسیار مهم و تأثیرگذار است. شما کم‌تر کسی را می‌بینید که در بین ما شیعیان به توسل اعتقاد نداشته باشد. از عموم مردم گرفته تا خواص. همۀ ما می‌دانیم که زندگی را به تنهایی ‎توان اداره کرد. توسل به پیامبر یکی از اصول اعتقادی ماست. توسل به پیامبر(ص) یکی از ستون‌های محکم و استوار زندگی ماست. آیا کسی هست که به توسل اعتقاد نداشته باشد. آیا کسی هست که توسل کرده باشد و به نتیجه نرسیده باشد. در اطرافم هزاران نفر را می‌شناسم که مشکلات زندگی‌شان را با توسل به پیامبر(ص)  و ائمه(ع) حل کرده‌اند.

چهره ماندگار سینمای ایران در پایان به همه سینماگران علاقه‌مند به شرکت در این جشنواره توصیه کرد: به نظرم بهترین آثاری که می‌توان برای این جشنواره ساخت آثاری است که از جامعه بیرون آمده باشد. احتیاج به تئوری‌پردازی نداریم که چقدر مردم پیامبر(ص) و ائمه(ع) را دوست دارند و چقدر به آنها اعتقاد دارند. وقتی در فیلمی بتوانیم توسل که  از عشق مردم به ائمه(ع) نشأت گرفته است را نشان دهیم آنگاه توانسته‌ایم عمق حضور ائمه به خصوص پیامبر اسلام(ص) را به جهانیان ثابت کنیم. می‌خواهم بگویم که راه دور و درازی نرویم، همین مردمی که در اطراف‌مان هستند را به نمایش بگذاریم و بگوییم

 

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار