سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 27196
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اشتون: ما از ابتدا در موضعمان در خصوص حقوق بشر در ایران خیلی صریح بوده‌ایم
Print This Post

“کاترین اشتون” مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در تهران به خبرنگار بی‌بی‌سی جهانی گفت ما از ابتدا در طرح موضعمان در خصوص حقوق بشر در ایران خیلی صریح بوده ایم.

به گزارش سلام دلفان به نقل از بی‌بی‌سی، کاترین اشتون درمورد دیدار با فعالین زن به خبرنگار بی بی سی گفت برای من به طور خاص خیلی مهم بود که هم زمان با روز جهانی زن از این زنان بشنوم از نظر آنها چطور می توان شرایط را تغییر داد.
 
 
                
 
اشتون همچنین در بیانیه ای که در پایان سفر خود به تهران منتشر کرده به دیدار خود با فعالین زن در ایران اشاره کرده و گفته است: “کسی نباید تعجب کند که در سفر من تمرکز زیادی بر موضوع حقوق بشر بود، با فعالان زن درباره شرایط زنان در ایران گفتگو کردم؛ فعالیت‌هایی که از روزنامه‌نگاری تا کمک به پناهندگان افغان، بخش‌های مختلف جامعه مدنی را در بر می‌گیرد.”
 
بی‌بی‌سی گزارش داد: کاترین اشتون، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا یکشنبه شب از تهران برای دیدن بناهای تاریخی اصفهان به این شهر رفت. اشتون در طول روز یکشنبه با مقام های ارشد ایران دیدار کرده بود. کاترین اشتون با حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران هم دیدار کرد. به گزارش خبرگزاری ها، آقای روحانی خواستار همکاری ایران و اتحادیه اروپا در زمینه های گوناگون شد.
منبع: باشگاه خبرنگاران
 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار