سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 27223
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » فرو پاشی گروه “داعش” در عراق
Print This Post
به گزارش سلام دلفان، مقامات عراقی دیروز از کشف فایلی  صوتی خبر دادند که حاکی از فروپاشی گروه موسوم به «دولت اسلامی در عراق و شام» معروف به «داعش» است. به نوشته روزنامه ...

به گزارش سلام دلفان، مقامات عراقی دیروز از کشف فایلی  صوتی خبر دادند که حاکی از فروپاشی گروه موسوم به «دولت اسلامی در عراق و شام» معروف به «داعش» است.
به نوشته روزنامه رسمی «الصباح» عراق، سپهبد “رشید فلیح” در این خصوص اعلام کرد که نیروهای امنیتی عراق در ماموریت خود مخفیگاه های تروریست ها را نابود کردند، و صدها تن از آنها را نیز به هلاکت رساندند.

وی افزود: در مخفیگاه های آنها پیام ها و فایلهای صوتی ضبط شده در تلفن های همراه آنها یافته شد که با خانواده های خود در خارج از عراق خداحافظی کرده بودند. همچنین وصیت نامه های تروریست ها در مخفیگاه های آنها یافت شد که خطاب به نزدیکانشان درباره امور مربوط به خودشان بود.

فلیح خاطرنشان کرد: در رمادی، فایلهایی ویدیوئی  یافت شد که تصاویری از اتباع کشورهای مختلف  عربی و غیرعربی است که پیش از هلاکتشان برای ارسال به خانواده هایشان ضبط شده بود.
وی تأکید کرد: نیروهای امنیتی عراق فقط در رمادی، بیش از 80 تن از تروریست های تبعه کشورهای عربی و غیر عربی را به هلاکت رساندند. همچنین در درگیری های مناطق دیگر، صدها تن از آنها به هلاکت رسیده اند.

 

منبع: العالم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار