سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 27345
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کفاشیان:دراین فوتبال فساد و تبانی ندیدم
Print This Post

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در فوتبال ایران فساد و تبانی ندیدم و این حرف‌ها را مربیان ضعیف برای توجیه خود می‌زنند.

به گزارش سلام دلفان، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال گفت: امید نمازی با رفتار خود به ما توهین کرد و در حالی که قرارداد 3 ساله داشت بدون توضیح و تنها با ارسال یک ایمیل با ما قطع همکاری کرد.

وی افزود: مربی که قصد جدایی دارد باید مدتی جلوتر اعلام کند و دلایل آن را بگوید تا برایش جایگزین پیدا کنیم. ضمن آنکه وقتی مربی قصد ترک تیم را دارد نباید 3 -4 ماه حقوق خود را دریافت کند که قطعا در این مورد از نمازی ادعای خسارت خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال با انتقاد از کسانی که بحث تبانی در فوتبال را مطرح می کنند، تاکید کرد: این انتقاد من به کل جامعه ای است که این حرف ها را می زنند. من در این فوتبال فساد و تبانی ندیدم. این حرف ها را مربیان ضعیف برای توجیه خود می زنند.

کفاشیان افزود: آنهایی که ادعای فساد و تبانی دارند باید مدارکش را هم ارائه دهند در غیر این صورت خود آنها جزو جریان فاسد هستند.

وی درباره بازی ایران و آرژانتین گفت: مردم از تیم ایران انتظار دارند که بازی خوبی انجام دهند و نتیجه را نمی توان پیش بینی کرد.

کفاشیان در مورد استعفای مریم ایراندوست از تیم فوتبال بانوان گفت: تیم بزرگسالان بانوان هنوز برنامه ای پیش رو ندارد و اصلا تشکیل نشده که بخواهیم برای آن سرمربی انتخاب کنیم. این تیم اصلا سرمربی نداشته که بخواهد استعفا بدهد.

 

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار