سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 27420
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » 30هزار اصل نهال در شهرستان دلفان توزیع شد
Print This Post

مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دلفان گفت: بمناسبت هفته منابع طبیعی 30 هزار اصل نهال در سطح این شهرستان غرس شده است .

به گزارش سلام دلفان صید موسی رستمیان روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تعداد نهال در قالب طرح توسعه فضای سبز در سطح 21 هکتار از اراضی شهرستان دلفان کشت شده است.

وی، همچنین از توزیع 5 هزار اصل نهال صنوبر در شهرستان دلفان خبر داد وگفت: این تعداد نهال به صورت رایگان در سطح روستاهای این شهرستان توزیع شده است.

به گفته وی ، این اداره هزار و 20 اصل نهال غیرمثمر و به صورت رایگان در اختیار شهروندان نورآبادی قرار داده است .

این مسوول همچنین از توزیع 268 دستگاه وسائل گرمایشی در بین روستائیان جنگلی شهرستان دلفان خبر داد و بیان داشت : برای خرید این وسایل 160 میلیون ریال هزینه شده است.

شهرستان دلفان با 145 هزار نفر جمعیت 98 هزار و 423 هکتار جنگل دارد .

 1. نویسنده دیدگاه: مهرداد
  اسفند ۲۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۵۶

  با سلام
  و با تشکر از متولیان امر
  اما دوست عزیز شما اصل را رها کرده و به فروعات پرداخته اید.
  شما متولی منابع طبیعی و جاذبه های زیبای ان هستید اما متاسفانه شما ان را رها کرده اید و تمام درختان بلوط توسط سود جویان قلع و قمع شد اند و شما هیچ کاری نمیکنید و به راحتی از کنار ذغال فروش هایی میگذرید که از چوب بلوطهای بی زبان دلفان درست شده اند انوقت متولی کاری شدهاید که یک متولی دیگری دارد. توزیع درختان زینتی و فضای پارک از قبیل (کاج و غیره ) توسط شهرداری میبایست انجام گیرد انوقت شما ان را توزیع میکنید . انوقت در داخل بازار نیز به فروش میرسند. کمی به فکر درختان مهراب کوه باید. متشکرم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار