سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 27424
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » شهرداری نورآباد دلفان به استقبال بهار رفته است
Print This Post

شهردار نورآباد دلفان گفت: این شهرداری تمام امکانات و نیروهای خود را جهت استقبال از فصل بهار و پذیرایی از میهمانان نوروزی به کار گرفته است.

به گزارش سلام دلفان اسماعیل میرزائیان روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: ستاد تسهیلات نوروزی در شهرداری نورآباد از اول اسفندماه با تشکیل کارگروههای زیبا سازی، عمران و فضای سبز و خدمات شهری فعالیت خود را آغاز کرده است.

به گفته وی، این ستاد با استفاده از تمام امکانات و نیروهای خود فعالیت های عمرانی و خدماتی شهرداری را در سطح شهرنورآباد به اجرا در آورده است تا این شهر آماده پذیرایی از مسافران نوروزی آماده شود.

به گفته شهردار نورآباد ساماندهی ورودیهای شهر، زیبا سازی محیط شهری ، اصلاح و نوسازی مبلمان شهری ، ترمیم و لکه گیری آسفالت معابر ، رنگ آمیزی جداول و خط کشی ترافیکی شهر ، راه اندازی آب نماها، کاشت نهال و درخت درمیادین ، افزایش روشنایی در معابر ، نظافت شهری و جمع آوری نخاله ها ، تجهیز و آماده سازی پارک ها از مهمترین فعالیت های طرح استقبال از بهار است که توسط ستاد نوروزی شهرداری نورآباد انجام شده است.

شهردار نورآباد افزود : پارک هاشمی نورآباد برای اسکان مسافران نوروزی آماده شده است .

وی ، با بیان اینکه شرایط مناسب جهت مسافرین نوروزی در نورآباد فراهم شده است تاکید کرد: امیدواریم درایام تعطیلات بتوانیم با فراهم آوردن بستری مناسب مطمئن و شاد، میزبان خوبی برای مسافران و هموطنان و همشهریان عزیز باشیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار