سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 27476
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » بان کی مون خواستار آزادی فوری سران فتنه شد
Print This Post

“بان کی مون”دبیر کل سازمان ملل در اقدامی مغرضانه با ارائه گزارشی به شورای حقوق بشر سازمان ملل، رئیس‌جمهور ایران را به عدم پایبندی به وعده‌های انتخاباتی و تغییر نکردن وضعیت آزادی بیان در دوره وی متهم کرد.

به گزارشسلام دلفان – باشگاه خبرنگاران  به نقل از رویترز:“بان کی مون” دبیرکل سازمان ملل روز سه شنبه در گزارشی مغرضانه و به دور از واقعیت مدعی شد:”حسن روحانی” رئیس جمهور ایران در تحقق وعده های انتخاباتی خود در مورد آزادی بیان شکست خورده است.

در این گزارش آمده است که “حسن روحانی” که در ماه ژوئن اخیر با اکثریت آرا به پست ریاست جمهوری ایران دست یافت نتوانسته به اصلاحات زیادی دست بزند.

در این گزارش همچنین دبیرکل سازمان ملل با ادعای اینکه مجازات اعدام در ایران همچنان ادامه داشته،در اظهاراتی مداخله جویانه خواستار آزادی فتنه‌گران شده است.

او همچنین مدعی شده است که در دولت جدید ایران به رغم تعهدات خود در کارزارهای انتخاباتی اش هیچگونه بهبودی چشمگیری در تقویت و حمایت از آزادی بیان صورت نگرفته است.

“بان کی مون” با استقبال از آزادی 80 تن از زندانیان سیاسی در ایران در ماه سپتامبر گذشته که یکی از آنها “نسرین ستوده” بوده است مدعی شده همچنان شمار زیادی زندانی سیاسی در زندان های ایران وجود دارند.

 1. نویسنده دیدگاه: طوفان
  اسفند ۲۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۱۳

  بان کی مون غلط میکنه
  کدخدای خانه خودم خودم هستم
  خودمان اختیار مملکتمان را داریم
  ایا این اقای سگ کیمون از ما سوال کرد که زندانیان در بند گازهای شیمیایی و خردل ناشی از بمباران شیمیایی را دریابید. ابا سوال کرد که بابای ارمیتا و چندین شهید هسته ای ((بای ذنب قتلت))
  ایا خواستار ازادی سربازان در بند جبش العدل شد. غلط کرد با هفت جد ابادش

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار