سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 27488
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » طرح 4 ساعته استانداری برای فرزندآوری
Print This Post

مدیرکل امور بانوان استانداری تهران گفت: قرار است با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه ضرورت افزایش جمعیت، طرح «نمای زیبای جوانی» را در آینده‌ای نزدیک در استان تهران اجرا کنیم.

 به گزارش سلام دلفان، آذر نظری  با اعلام این خبر اظهارکرد: دفتر امور بانوان استانداری تهران طرح «نمای زیبای جوانی» را تدوین و به شورای فرهنگی – اجتماعی زنان پیشنهاد داده است که این شورا برنامه ارائه شده را تایید کرد و با ما همکاری خوبی در زمینه تهیه محتوا و اجرای کارگاه‌های آموزشی دارد.وی افزود: طرح «نمای زیبای جوانی» در جهت فرهنگ‌سازی در حوزه افزایش جمعیت در قالب دو جلسه دو ساعته برای کارمندان در مکان‌هایی مانند مسجدها، مدرسه، کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های اولیا و مربیان و … برگزار می‌شود و هدف کلی آن ارتقای سطح آگاهی خانواده‌ها به منظور افزایش نرخ رشد جمعیت و جلوگیری از بافت فرسوده جمعیت است.

مدیرکل امور بانوان استانداری تهران در ادامه گفت: تبیین و تقویت آموزه‌های دینی در زمینه فرزندآوری و فرزندپروری در خانواده‌ها، تقویت نسل جوان با نشاط و تحصیل‌کرده در جهت پیشرفت کشور از دیگر اهداف این طرح است.

نظری در پایان اظهار کرد: محورهای آموزشی طرح «نمای زیبای جوانی»، مسئله جمعیت و سالمندی و چالش‌های تربیتی جهان معاصر و راهکارهای رفع این چالش‌هاست.

 

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار