سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 27532
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پوران درخشنده: نگرانی‌‌های رهبر انقلاب یعنی اشراف‌ ایشان به حوزه فرهنگ
Print This Post

“پوران درخشنده” گفت: کار فرهنگی باید در راستای سخنان موکد مقام معظم رهبری یعنی لزوم وجود آرامش و حاکم شدن سلامت روحی و روانی بر جامعه صورت گیرد.

گروه فرهنگی سلام دلفان– “پوران درخشنده” کارگردان سینما در خصوص بیانات و فرمایشات مقام معظم رهبری و نگرانی ایشان در مورد فرهنگ بیان کرد: در فرصت‌های پیش آمده با گوش سپردن به سخنان مقام معظم رهبری با هدف یادگیری، از بین سخنان ایشان استفاده می‌کنم.وی گفت: مقام معظم رهبری که بر همه مسائل آگاهی داشته و با نگاه دقیق به مسائل موجود، آنها را کارشناسانه بررسی می‌کنند.درخشنده با تاکید بر اینکه بیانات مقام معظم رهبری به ما یاد می‌دهد که چگونه باشیم و چگونه به مسائل زندگی نگاه کنیم، اظهار داشت: به نظر من نکته مهمی که از بیانات ایشان برمی‌آید این است که آگاهی بسیار مهم است و خانواده‌ها باید نسبت به شرایط، دام‌ها و مشکلات موجود بر سر راه، آگاه شوند.

این کارگردان تصریح کرد: باید در راستای سخنان موکد مقام معظم رهبری یعنی لزوم وجود آرامش و حاکم شدن سلامت روحی و روانی بر جامعه، کار فرهنگی شود.

به گفته درخشنده، نگرانی‌های رهبر انقلاب در حوزه فرهنگ حکایت از اشراف کامل ایشان به همه مسائل و حساسیت‌شان در نگاه کردن به مسائل این حوزه دارد.

وی ادامه داد: مطالعه و نگرش دقیق و حساس مقام معظم رهبری به مسائل فرهنگی نشان دهنده اشراف همه جانبه ایشان به جهان و ایران است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار