سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 2758
تاریخ انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » اخلاق انتخاباتی
Print This Post
به فرموده امام راحل عظیم الشأن انقلاب اسلامی نهالی است که ملت شریف ایران صاحب آنند، که هم اکنون به درختی تناور مبدل گشته است. ملت آگاه وهمیشه در صحنه ...

به فرموده امام راحل عظیم الشأن انقلاب اسلامی نهالی است که ملت شریف ایران صاحب آنند، که هم اکنون به درختی تناور مبدل گشته است. ملت آگاه وهمیشه در صحنه ایران اسلامی همواره بر برگ های زرین این انقلاب افزوده اند ودر انتخابات 90 هوشیاری ملت می بایستی بیش از هر زمان دیگر باشد.

آنچه که کاندیدا های انتخاباتی می بایستی مد نظر داشته باشند، اخلاق انتخاباتی است، چرا که دین مبین اسلام همواره  بر مکارم اخلاق تأکید نموده است، و انتخابات که تجلی حضور ما در عرصه اجتماعی است، نیازمند توجه مضاعفی از جانب مردم وکاندیداها دارد.

کاندیدا ها باید به این مسئله توجه داشته  باشند که نبایستی به هر قیمتی خود را به مجلس برسانند، بلکه با حضورشان در این عرصه آن را یک تکلیف بدانند، و به قول بزرگان دینی، قیمت پیدا نمایند.

میزان ارزش هر کاندید در معیار انتخاب عموم مردم، تبعیت از ولایت فقیه است، چرا که به هر میزان به این مهم توجه داشته باشند، مسیر را به درستی پیموده اند.

دانشگاهیان همواره در دفاع از انقلاب پیشرو بوده اند، ومی بایستی در روشنگری و انتخاب صحیح عموم مردم را آگاه نمایند، وظیفه دانشگاهیان در همه عرصه ها بویژه انتخابات خطیر است، چرا که هدایت در مسیر صحیح، رسالت انبیاء الهی بوده است .

رسالتی که مقام معظم رهبری بر دوش اساتید ودانشجویان به عنوان فرماندهان و افسران جنگ نرم نهاده است، نباید از یاد برد، چرا که استکبار با جنگ نرم با تمام توان از فرصت ها استفاده خواهد نمود که مردم  را از نظام مأیوس نماید، عرصه انتخابات 90، فرصتی دیگر است که این فرماندهان و  افسران جنگ نرم در مقابله با توطئه های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی خود را نشان داده، وموجبات حضور آگاهانه و حداکثری را در انتخابات 12 اسفند فراهم آورند.

یزدان سهرابی

مدیر فرهنگی ودانشجویی دانشگاه پیام نور لرستان

 

دیدگاهها بسته شدهاند.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار