سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 27709
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آخر و عاقبت شهره آغداشلو بازیگر هالیوود
Print This Post

بازیگری که سال‌ها به خوش خدمتی به صهیونیست‌های هالیوود مشغول بود، به خاطر اعتیاد شدید از کار، بیکار شده است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از کیهان، شهره آ‎غداشلو (وزیری‌تبار) که به نقش‌آفرینی در فیلم‌های ضدایرانی و ضداسلامی در سینمای آمریکا معتاد شده بود، حالا به علت اعتیاد به مواد مخدر مدتی است دیگر از سوی کارگردانان و تهیه‌کنندگان برای ایفای نقش انتخاب نمی‌شود.
آغداشلو (وزيري تبار) همسر هوشنگ توزيع، نويسنده و كارگردان بهايي‌مسلك و بازيگري است كه به صهيونيست‌ها نزديك است. آغداشلو در سال 2004 و علي رغم بازي كوتاه و كم اثرش در نقش يك شخصيت فرعي در فيلم «خانه‌اي از شن و مه» با حمايت صهيونيست‌ها، كانديداي برنده جايزه اسكار شد. او درباره علت حضورش در فیلم‌های ضداسلامی گفته بود: «اين درست است كه همه مسلمانان تروريست نيستند، اما همه تروريست‌ها مسلمان هستند!» برخي از مطبوعات مدعي اصلاح‌طلبي، از اين كه اين بازيگر كانديداي اسكار شده بود، به عنوان يك موفقيت بزرگ ياد كرده بودند!
گفتنی است، گلشیفته فراهانی هم که چند سالی است با هدف تبدیل شدن به هنرمندی جهانی به هالیوود رفته است، مدتی برای کسب معاش به عنوان مدل غیراخلاقی در کلیپ‌ها و نشریات مستهجن حضور می‌یافت. نتیجه حضور او در هالیوود حضور در نقش‌های پست و بدنام فیلم‌های درجه سه بوده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار