سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 27888
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آمریکا در خانه‌ هم برابر ایران زانو زد/ شاگردان خادم یک گام تا فینال
Print This Post

کشتی‌گیران آزادکار ایران در سومین رقابت خود در جام جهانی کشتی آزاد 2014 آمریکا با ارائه کشتی‌های زیبا و منطقی مقابل میزبان مسابقات به پیروزی دست یافتند و خود را به عنوان مدعی نخست قهرمانی در این جام معرفی کردند.

آمریکا در خانه‌ هم برابر ایران زانو زد/ شاگردان خادم یک گام تا فینال +فیلمبه گزارش سلام دلفان، در دور چهارم از مرحله گروهی مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در سال 2014، بامداد امروز یکشنبه یک نبرد حساس و دیدنی بین تیم ملی کشتی ایران و آمریکا برگزار شد که شاگردان رسول خادم برابر میزبان مسابقات به پیروزی 5  بر 3 دست یافتند. در نتیجه تیمی هم شاگردان خادم برابر حریف قدرتمند خود با نتیجه 18 بر 10 به پیروزی رسیدند.

بنا بر اين گزارش نتايج انفرادی اين مسابقه به شرح زير است:

57 کیلوگرم: حسن رحیمی 8 (برنده) – آنجل اسکوبودو 0
61 کیلوگرم: مسعود اسماعیل‌پور 10 (برنده) – ریس هامفری 8
65 کیلوگرم: میثم نصیری 8 – برنت متکالف 11 (برنده)
70 کیلوگرم: مصطفی حسین‌خانی 1 (برنده) – نیک مارابل 0
74 کیلوگرم: عزت‌الله اکبری یک – جردن باروز 7 (برنده)
86  کیلوگرم: احسان لشگری 5 – کلیتون فاستر 7 (برنده)
97 کیلوگرم: رضا یزدانی 8 (برنده) – جی دی برگمن 0
125 کیلوگرم: کمیل قاسمی 1 (برنده) – تراول دلاگنف 0

تیم ملی کشتی آزاد ایران در دو مبارزه نخست خود در این مسابقات برابر ارمنستان با نتیجه 8 بر صفر و مقابل ترکیه با نتیجه 7 بر یک به پیروزی دست یافت و در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی این مسابقات به مصاف تیم هند می‌رود. شاگردان خادم در صورت پیروزی برابر هند که ساعت 21:30 دقیقه امشب برگزار می‌شود، به فینال این رقابتها صعود خواهند کرد.

**مسابقه حساس دو تیم کشتی ایران و آمریکا در حالی آغاز شده که حدود 5-6 هزار تماشاگر در سالن حضور دارند اما سالن 17 هزار نفری LA Forum کاملا در تسخیر ایرانی ها است تا کشتی گیران آمریکایی به نوعی احساس غربت کنند.
به نوعی می توان گفت در نبرد تماشاگران هم، زور آمریکایی ها به ایرانی ها نرسید و سالن در تسخیر هموطنانمان بود.

**نحوه امتیاز دهی: در این رقابت‌ها شاهد نوع جدیدی از امتیازدهی برای معرفی تیم پیروز میدان خواهیم بود؛ بدین صورت که تیم برنده براساس مجموع امتیازات مثبت کسب شده توسط کشتی‌گیران اوزان هشت‌گانه مشخص خواهد شد.

بر اساس این شیوه، پیروزی با ضربه فنی 5 امتیاز برای کشتی‌گیر برنده و صفر امتیاز برای کشتی‌گیر بازنده دارد. برای پیروزی با نتیجه 10 بر صفر (امتیاز عالی) 4 امتیاز به کشتی‌گیر برنده اضافه می‌شود، بدون اینکه امتیازی به بازنده داده شود. پیروزی با هر نتیجه‌ای بدون اینکه حریف امتیازی کسب کند 3 امتیاز برای کشتی‌گیر برنده و صفر امتیاز برای کشتی‌گیر مغلوب به دنبال دارد و پیروزی با هر نتیجه‌ای غیر از سه روش قبل (به عنوان مثال 5 بر 2)، 3 امتیاز برای کشتی‌گیر‌ پیروز و یک امتیاز برای کشتی‌گیر بازنده منظور خواهد شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار