سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 28176
تاریخ انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دمای مشهد به زیر صفر می‌رسد
Print This Post
به گزارش سلام دلفان، بنابر اعلام اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، بررسی آخرین نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی نشان‌دهنده استقرار سامانه بارشی همراه با تقویت جریانات سرد شمالی بر روی استان ...

به گزارش سلام دلفان، بنابر اعلام اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، بررسی آخرین نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی نشان‌دهنده استقرار سامانه بارشی همراه با تقویت جریانات سرد شمالی بر روی استان است که پیامد آن کاهش دما همراه با بارش برف و باران در استان خواهد بود و این سامانه بارشی از روز دوشنبه به تدریج از استان خارج می‌شود.

برای نواحی شمالی، مرکزی و جنوبی استان در روز یک‌شنبه آسمانی نیمه ابری تا ابری و در برخی نقاط مه‌آلود همراه با بارش برف و گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

شهر مشهد فردا آسمانی نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات با بارش برف و باران و مه‌آلود و گاهی با وزش باد خواهد داشت؛ فردا حداقل دمای مشهد یک درجه زیر صفر و حداکثر دمای آن سه درجه سانتیگراد خواهد بود.

به گزارش هواشناسی استان در 24 ساعت گذشته قوچان با حداقل دمای صفر درجه خنک‌ترین و تایباد با حداکثر دمای 22 درجه سانتیگراد گرم‌ترین شهرهای خراسان رضوی بوده‌اند. طی همین مدت حداقل و حداکثر دمای مشهد پنج و 20 درجه سانتیگراد بوده است.

در 24 ساعت گذشته بیشترین میزان بارندگی در استان از ایستگاه هواشناسی کلات نادر و به میزان 7.2 میلی‌متر گزارش شده است.

منبع: عصر ایران

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار