سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 28472
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سیاست‌ آموزش‌وپرورش در سال۹۳
Print This Post

مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ۴ سیاست آموزش و پرورش در سال ۹۳ گفت: برای اجرای این سیاست‌ها کمیته‌هایی مشغول فعالیت هستند که ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش را می‌توان مهمترین سیاست در سال ۹۳ دانست.

به گزارش سلام دلفان، سید کاظم اکرمی در رابطه با سیاست‌های آموزش و پرورش در سال 93 اظهار داشت: وزیر آموزش و پرورش برای سال 93، 4 اولویت را اعلام کرده که عبارت است از توسعه همه جانبه مردم، معلمان و دانش آموزان، سازماندهی منابع انسانی، عملیاتی کردن بودجه آموزش و پرورش و ارتقای مدیریت آموزشگاهی را شامل می‌شود.

وی افزود:‌ برای اجرایی شدن این 4 سیاست کمیته‌هایی مشغول فعالیت هستند که ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش را می‌توان مهمترین سیاست در سال 93 دانست.

مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه متاسفانه در گذشته نیروی انسانی بی‌حساب و کتاب در آموزش و پرورش جذب شد، گفت: این موضوع به همراه اجرای ساختار 6.3.3 مشکلاتی را در حوزه نیروی انسانی ایجاد کرده است.

اکرمی عنوان کرد: رفتار شهروندی و اخلاقی در جامعه را باید از مقطع ابتدایی به دانش‌آموزان آموزش داده شود، بنابراین آموزش و پرورش نیازمند شورایی از متخصصان تعلیم و تربیت است که سیاست‌های لازم را تدوین کنند تا با تغییر وزرا سیاست‌های کلی آموزش و پرورش تغییر نکند.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش باید به لحاظ اختصاص بودجه در اولویت دولت قرار گیرد، خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش نهادی است که نیروی انسانی مورد نیاز کشور را می‌سازد.

 

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار