سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 28584
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ورود مجلس به جریان توقیف نشریات
Print This Post

مطمئنم که آقای روحانی سعه صدر دارد اما اطرافیان با دولت هماهنگ نیستند.

به گزارش سلام دلفان، نصراله پژمان فر تصریح کرد: کمیسیون فرهنگی مجلس پس از تعطیلات این توقیف ها را پیگیری کرده و انتظار دارد که پاسخ منطقی بشنود. هر چند که این موضوع قابل دفاع نیست و بعید به نظر می رسد پاسخ قانع کننده ای به مجلس داده شود.نصراله پژمان فر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به توقیف نشریه 9 دی گفت: آن چیزی که سبب می شود جامعه ای به سمت پویایی پیش برود فرصت حرف زدن به گروههای مخالف است گروههای مخالف باید اجازه گفتگو داشته باشند

وی ادامه داد: شعار آزادی بیان و فرصت به مخالف برای بیان نقطه نظرات با عملکرد دولت متناقض است از این رو از دولت انتظار داریم سعه صدر داشته باشد تا برخورد حذفی اتفاق نیفتد.

به گفته پژمان فر، دولت از فرصت تعطیلی مجلس استفاده کرده و زمانی این کار را انجام داده که مجلس فرصت اعتراض نداشته باشد.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: کمیسیون فرهنگی مجلس پس از تعطیلات این توقیف ها را پیگیری کرده و انتظار دارد که پاسخ منطقی بشنود. هر چند که این موضوع قابل دفاع نیست و بعید به نظر می رسد پاسخ قانع کننده ای به مجلس داده شود.

وی افزود: آنچه که باعث می شود دولتها با نشریات منتقد برخورد کنند نداشتن سعه صدر و ظرفیت انتقاد پذیری است این در حالی است که انتقاد سبب شکوفایی می شود.

پژمان فر یادآوری کرد: اگر تحلیل های یکدیگر را نشنویم یک سویه به مسائل نگاه می شود و شنیدن صدای مخالف سخت می شود و آنگاه اتفاقاتی نظیر توقیف رخ می دهد.

وی در پایان گفت: مطمئنم که آقای روحانی سعه صدر دارد اما اطرافیان با دولت هماهنگ نیستند.منبع: افکار نیوز

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار