سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 28714
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دردسر جدید ملک عبدالله +تصاویر
Print This Post

پادشاه 90 ساله عربستان سعودی در جریان ملاقاتش با رییس جمهور آمریکا از یک لوله برای تنفس استفاده می‌کرد که با واکنش‌های گسترده‌ای روبرو شد.

به گزارش سلام دلفان، استفاده پادشاه عربستان سعودی از دستگاه تنفس مصنوعی (اکسیژن) در زمان دیدار با «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا با واکنش های گسترده‌ای در داخل و خارج عربستان روبرو شد.

دردسر جدید ملک عبدالله +تصاویر

نفس کشیدن «عبدالله بن عبدالعزیز» با لوله اکسیژن در دیدار با اوباما که در کاخ “روضة خریم” صورت گرفت نگرانی مردم عربستان را درباره سلامت پادشاه این کشور برانگیخته است.

تصاویر مربوط به استفاده ملک عبدالله از لوله اکسیژن در این دیدار بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های عربی و پایگاه‌های اجتماعی داشت.

دردسر جدید ملک عبدالله +تصاویر

تصاویر کوتاه منتشر شده از دیدار عبدالله بن عبدالعزیز با اوباما نشان می‌دهد پادشاه 90 ساله سعودی حتی در زمان حضور تصویربرداران در محل این دیدار مجبور بود برای تنفس از دستگاه تنفس مصنوعی که لوله ان به بینی‌اش وصل بود، استفاده کند.

مقامات آمریکایی پس از این دیدار تلاش کردند درباره سلامت ملک عبدالله اطمینان بدهند. یک مسئول دولت آمریکا گفت که او در سلامت کامل بود و بحث و گفت‌وگوی جدی درباره مسائل را ادامه داد.

دردسر جدید ملک عبدالله +تصاویر

بعضی مطبوعات عربی از احتمال کناره‌گیری قریب الوقوع پادشاه عربستان به علت شرایط جسمانی او خبر دادند. اقدام ملک عبدالله در تعیین «مقرن بن عبدالعزیز« به عنوان جانشین ولیعهد سعودی، گمانه زنی‌ها در این باره را تشدید کرد.

منبع: ابنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار