سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 28738
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دفاع قلعه‌نویی از بازیکنان تیمش و گلایه از تماشاگران
Print This Post

سرمربی استقلال با دفاع از بازیکنان تیمش و گلایه از تماشاگران گفت که شاگردانش اصلِ غیرت هستند.

به گزارش سلام دلفان، امیر قلعه نویی در حاشیه تمرین امروز استقلال در خصوص دیدار روز 13 فروردین تیمش مقابل الجزیره امارات گفت: معمولا پس از هر شکستی شرایط خوب نیست آن هم در شرایطی که در هفته‌های پایانی لیگ که در کورس قهرمانی هستیم.وی با اشاره به شکست استقلال مقابل نفت تهران عنوان کرد: فیلم این بازی را تماشا کردیم و بازی باید حداقل با تساوی به پایان می‌رسید. با این وجود به لحاظ روحی و روانی بازیکنان را آماده دیدار با الجزیره کردیم چون این بازی آخرین شانس ما در لیگ قهرمانان است ضمن اینکه مقابل الجزیره سیاوش اکبرپور و حنیف عمران زاده را در اختیار نداریم.

سرمربی استقلال در مورد جدایی برخی از بازیکنان در میانه‌های فصل خاطرنشان کرد. طبیعتا جدایی این بازیکنان در روند تیم بی تاثیر نبوده است. ما یکسری مطالعات پیش از آغاز فصل داشتیم و بر اساس آن اقدام به جذب و تمدید قرارداد بازیکنان کردیم اما میانه‌های فصل تعداد بازیکنان ما به دلیل جدایی برخی از بازیکنان کم شد. از طرفی بازیکنانی که جذب کردیم تا بخواهند محیط پذیری داشته باشند به زمان نیاز داشت.

قلعه نویی اضافه کرد: با این وجود بیشترین لطمه را از 4 بازیکن خوردیم. هاشم بیک زاده، خسرو حیدری و احمد جمشیدیان به دلیل مصدومیت در حدو اندازه‌های خودشان نبودند. از طرفی درز مین بازی هم بدشانس هستیم و یک توپی که به سمت دروازه ما می‌آید، گل می‌خوریم اما باید آنقدر موقعیت گل ایجاد کنیم تا بتوانیم جبران کنیم. به هر حال وقتی می‌بریم،‌ خدا را شاکر می‌شویم،‌ اکنون نیز باید شاکر خدا باشیم. این شکست‌ها خواست خدا بوده است.

قلعه نویی با ناراحتی از شعار تماشاگران در دیدار مقابل نفت تهران گفت: از تماشاگران گله مند هستم، آنها بدانند که بازیکنان استقلال بی غیرت نیستند. بازیکنی که پای تیم مانده و سرش را جلوی توپ می‌گذارد بی غیرت نیست. اگر استقلال پیروز می‌شد بازیکنان باز هم بی غیرت می‌شدند؟

وی در خصوص کسر 20 درصد از قرارداد بازیکنان از سوی مدیرعامل استقلال عنوان کرد: این موضوع قانون مدیریتی بوده و در ایتالیا هم چنین چیزی وجود داشته است. بازیکن اگر جریمه می‌شود،‌ پولش را هم دریافت کرده است. وقتی تیمی می‌بازد تنها مدیرعامل و سرمربی را می‌بینند اما وقتی به پیروزی می‌رسد برای بازیکن به حساب می‌آید. این مسائل به مدیریت تیم فشار می‌آورد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: در مجموع اگر این بازیکنان در شرایط خودشان بودند با چنین مشکلاتی روبه‌رو نمی‌شدیم. اتفاقا این بازیکنان اصل غیرت هستند. اگر قرار است تشری به آنها زده شود در رختکن این کار را انجام می‌دهم.

قلعه نویی ادامه داد: امیرحسین صادقی در بازی با ملوان انزلی از ناحیه همسترینگ مشکل داشت و گفت یا همسترینگش پاره می‌شود یا به بازی ادامه می‌دهد. این در صورتی است که اگر همسترینگش پاره می‌شد،‌ جام جهانی را از دست می‌داد. سایر بازیکنان از جمله خسرو حیدی هم با چنین شرایطی بازی کردند. حنیف عمران زاده هم با وجود بخیه خوردن برای استقلال بازی می‌کند.

سرمربی استقلال در پایان گفت: 34 سال است در فوتبال حضور دارم و می‌دانم این بچه‌ها با تمام وجود بازی می‌کنند. چطور تا زمانی که در صدر جدول حضور داشتیم باغیرت بودیم اما اکنون بی غیرت شده‌ایم؟!

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار