سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 28750
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نیمی از فروش نوروزی به ده‌نمکی رسید
Print This Post

در حالی «معراجی‌ها» با ۳ میلیارد تومان فروش، پیشتاز اکران نوروزی است که مجموع رقم فروش ۵ فیلم نوروزی به ۶ میلیارد تومان رسید.

 به گزارش سلام دلفان، تا پایان نهمین از تعطیلات عید نوروز 5 فیلم اکران نوروزی مجموعا 6 میلیارد تومان فروش داتشند که نیمی از این فروش متعلق به «معراجی ها» به کارگردانی مسعود ده نمکی با سه میلیارد و 20 میلیون تومان بوده است.«معراجی‌ها» در سینماهای تهران 1 میلیارد و 320 میلیون تومان و در شهرستانها 1میلیارد و هفتصد میلیون تومان فروش داشته است.

براساس این گزارش، همچنین فیلم سینمایی «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا در تهران 370 و در شهرستانها نیز 150 میلیون تومان فروش داشته تا مجموع رقم فروش این فیلم به 520 میلیون تومان برسد.

همچنین فیلم سینمایی «خط ویژه« به کارگردانی مصطفی کیایی نیز که در روزهای اخیر با افزایش مخاطب روبرو بوده است در مجموع 607 میلیون تومان فروش کرده است که سهم تهران 457 و شهرستان 150 میلیون تومان بوده است.

اما دومین فیلم پرفروش نوروزی، «طبقه حساس» به کارگردانی کمال تبریزی است که تا پایان 9 فروردین در تهران 1 میلیارد و 250 میلیون و در شهرستان 500 میلیون و در مجموع 1 میلیارد و 750 میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم سینمایی «بادیگران» به کارگردانی ناصر ضمیری نیز در تهران 22 میلیون تومان فروش داشته است.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار