سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 28755
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » غافلگیری تروریست‌ها در رأس‌المعره
Print This Post

مهمترین تحولات سوریه در روز گذشته را می‌توان غافلگیری تروریست‌ها در فلیطه و رأس‌المعره، رنکوس زیر آتش مستقیم ارتش، هلاکت ده‌ها تروریست در کمین ارتش، رسیدن تیم‌های پزشکی قطری به مرزهای ترکیه و هلاکت سرکرده «داعش» در حسکه دانست.

به گزارش سلام دلفان، مهمترین تحولات سیاسی و میدانی سوریه در 24 ساعت گذشته را می‌توان غافلگیری تروریست‌ها در فلیطه و رأس‌المعره، رنکوس زیر آتش مستقیم ارتش، هلاکت ده‌ها تروریست در کمین ارتش، رسیدن تیم‌های پزشکی قطری به مرزهای ترکیه و هلاکت سرکرده «داعش» در حسکه دانست.

تحولات میدانی

غافلگیری تروریست‌ها در فلیطه و رأس‌المعره/ رنکوس زیر آتش مستقیم ارتش

یک منبع میدانی سوری با اشاره به اینکه عملیات آزادسازی 2 شهرک فلیطه و رأس‌المعره، گروه‌‌های تروریستی این 2 منطقه را به شدت غافلگیر کرد، از شهرک رنکوس به عنوان هدف بعدی نام برد که از تمام محورها زیر آتش مستقیم ارتش قرار دارد.

نبردهای ارتش سوریه در منطقه القلمون+نقشه میدانی

ارتش سوریه در حالی به عملیات‌ نظامی خود برای پاک‌سازی القلمون ادامه می‌دهد که تاکنون موفق شده بخش عمده‌ای از این منطقه را پاک‌سازی کند و کنترل آن را بدست گیرد تا گروه‌های تروریستی مهم‌ترین راه‌های امداد خود از لبنان را از دست بدهند.

هلاکت ده‌ها تروریست در کمین ارتش/ رسیدن تیم‌های پزشکی قطری به مرزهای ترکیه

کمین ارتش سوریه اطراف کوه «النسر» هلاکت ده‌ها تروریست تکفیری جبهه النصره را در پی داشت. این در حالی است که گزارش شده چندین تیم پزشکی قطری برای مداوای مجروحان گروه‌های مسلح به مرزهای ترکیه رسیده‌اند.

هلاکت بیش از 35 تروریست النصره و کتائب الاسلامی در ریف حسکه

بیش از 35 تروریست وابسته به گروه‌های تروریستی «جبهه النصره» و «کتائب الاسلامی» در جریان درگیری با «داعش» در ریف جنوبی حسکه در شمال شرقی سوریه به هلاکت رسیدند.

هلاکت سرکرده «داعش» در حسکه

گروه تروریستی داعش اعلام کرد فرمانده نظامی و عملیاتی خود در استان حسکه در شمال شرقی سوریه را از دست داده است.

حمایت برخی طرف‌های لبنانی از گروه‌های مسلح در سوریه و طرابلس آشکار است

تحلیلگر سوری امور سیاسی با اشاره به اینکه بحران سوریه تاثیری مستقیم بر اوضاع امنیتی لبنان می‌گذارد، تاکید کرد حمایت برخی طرف‌های سیاسی لبنانی از گروه‌های مسلح تکفیری چه در سوریه و چه در طرابلس مشهود است.

تحولات سیاسی

ایران، سوریه و اوکراین؛ دستورکار سفر ژنرال دمپسی به سرزمین‌های اشغالی

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا عازم سرزمین‌‌های اشغالی است؛ جایی که قرار است در آن تحولات سوریه، اوکراین و ایران را با مقامات اسرائیلی مورد بررسی قرار دهد.

منبع: مشرق

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار