سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 29008
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » اجتماع عزاداران فاطمی پرشورتر از سال های قبل بود
Print This Post
یک فعال مذهبی شهرستان؛
 سلام دلفان- مسئول هیئت فاطمیون دلفان مراسم فاطمیه امسال را دارای شکوه خاصی عنوان کرد و از حضور پرشور مردم تشکر کرد. یعقوب کرمی در گفتگو با خبرنگار سلام دلفان با ...

 سلام دلفان– مسئول هیئت فاطمیون دلفان مراسم فاطمیه امسال را دارای شکوه خاصی عنوان کرد و از حضور پرشور مردم تشکر کرد.

DSC00844
یعقوب کرمی در گفتگو با خبرنگار سلام دلفان با بیان اینکه علی رغم اینکه فاطمیه امسال مصادف با ایّام تعطیلات سال نو و جشن های نوروز شده بود امّا مردم ولایتمدار دلفان با شرکت در مراسمات عزاداری، پرشورتر از سال های گذشته یاد و نام بی بی دوعالم را زنده نگه داشتند.
وی با اشاره به تجمع هیئات عزاداری شهرستان در روز شهادت حضرت فاطمه(س) آن را یک سنّت پسندیده توصیف کرد و افزود: اجتماع امسال از شکوه خاصی برخوردار بود.
کرمی با قدردانی از امام جمعه و مسئولینی که در برگزاری مراسمات ایّام فاطمیّه کمک هایی را انجام داده اند انتقادهایی را متوجه برخی نهادهای دولتی کرد و گفت: متأسفانه برخی از اماکن و ارگان های دولتی ازجمله ادارات، بانک ها، و دانشگاه ها حتّی اقدام به نصب پرچم یا پلاکارد عزاداری نکردند.
وی همچنین دو عامل مردمی بودن و اخلاص نیروهای هیئتی را موجب رونق ایّام فاطمیه در شهرستان عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد که ایّام عزاداری فاطمیه در سال های بعد با شکوه بیشتری برگزار شود.
گفتنی است هیئت فاطمیون از هیئات فعّال سطح شهرستان است که فعّالیّت های خود را متمرکز ایّام فاطمیه نموده است و همه ساله اقدامات چشمگیری را در راستای باشکوه برگزارشدن عزاداری ایّام فاطمیه مخصوصاً تجمع هیئات در سالروز شهادات حضرت زهرا(س) انجام می دهد.

 

DSC00396 DSC00401 DSC00510 DSC00402 DSC00518 DSC00406 DSC00530 DSC00514 DSC00521 DSC00552

 1. نویسنده دیدگاه: حمید
  فروردین ۱۶, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۵۵

  افرین
  اجرتون با بی بی فاطمه(س)

 2. نویسنده دیدگاه: محمد
  فروردین ۱۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۲۳:۲۴

  آموزش تصويري عضويت در شبكه ي اجتماعي سالم و مفيد افسران
  http://3lam.ir/?p=610

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار