سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 29086
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » افخم:تهدید علیه ایران بی‌تاثیر است
Print This Post

سخنگوی دستگاه دیپلماسی ابراز داشت: تهدید و فشار علیه ملت ایران بی‌تاثیر بوده و تنها مذاکره بر اساس احترام متقابل و از موضع برابر و پذیرش حقوق مسلم ملت ایران نتیجه‌بخش خواهد بود.

به گزارش سلام دلفان، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان برخی تحلیل‌های ارائه شده از سوی محافل آمریکایی در مورد برنامه هسته‌ای ایران را ناشی از پیش فرض‌های غلط ، اطلاعات ناقص در مورد ماهیت صلح‌آمیز برنامه هسته‌ای ایران و مبانی آن دانست و آن را غیرسازنده و شک‌برانگیز خواند.

مرضیه افخم افزود: در شرایطی که مذاکرات بین جمهوری اسلامی ایران و گروه 1+5 ادامه دارد، شبهه‌افکنی و توصیه‌های ناشی ازمنفی‌نگری با استناد به نظریات افراد تندرو، نمی‌تواند کمکی به این روند باشد.

سخنگوی وزارت امور خارجه اضافه کرد:  تهدید و فشار علیه ملت ایران بی تاثیر بوده و تنها مذاکره بر اساس احترام متقابل و از موضع برابر و پذیرش حقوق مسلم ملت ایران نتیجه‌بخش خواهد بود.

افخم اضافه کرد: ایران در ادامه گفتگو با 1+5 به دنبال بهره‌مندی از حق قانونی خود برای استفاده از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای در چارچوب  NPT بوده و به همین منظور آمادگی خود برای رفع  نگرانی واقعی و منطقی دراین زمینه را اعلام کرده است.

 

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار