سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 29228
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نارضایتی بهدادسلیمی از اردوی تیم ملی
Print This Post

قهرمان المپیک لندن از کمبود امکانات و شرایط حمایتی ضعیف حاکم بر اردوی تیم ملی وزنه داری ناراضی است.

به گزارش سلام دلفان، بهداد سلیمی درباره‌ی وضعیت تمرینی خود در مرحله‌ی دوم اردوی آمادگی تیم ملی بزرگسالان اظهار کرد: در مرحله‌ی دوم اردو فشار تمرینات زیاد شده با این حال خدا را شکر تمرینات من خوب است، البته هنوز رکورد نزده‌ایم. از لحاظ بدنی نیز دارم به آنچه مد نظرم است، می‌رسم. درکل انگیزه خاصی دارم. چرا که دو رقابت سخت را پیش رو داریم و می‌خواهم در آن رقابت‌ها به نتیجه‌ای که در نظر دارم دست یابم.سلیمی در پاسخ به این پرسش که آیا کمبود امکانات در اردوی دوم برطرف شده است، تصریح کرد: متاسفانه کمبود امکانات برطرف نشده و شرایط حمایتی بسیار ضعیف است. ما ماساژور و فیزیوتراپ که ابتدایی ترین نیاز یک اردو است را نداریم و صددرصد کمبود امکانات در روند تمرین وزنه برداران تاثیر دارد.

وی افزود: بعضی از وزنه برداران در اردو مصدومیت قدیمی دارند و یا این که احتمال ضرب دیدگی در اردو زیاد است اما ماساژور و فیزیوتراپ نداریم. همچنین تا به امروز حقوقی پرداخت نشده، در حالی که بالاخره وزنه برداران به انگیزه هم نیاز دارند. البته ما به این حاشیه‌ها کاری نداریم و کار خود را انجام می‌دهیم اما فدراسیون وزنه برداری باید پیگیر مسائل ورزشکاران باشد تا کمبودها برطرف شود چرا که کمبودها به ورزشکاران منتقل می‌شود.

قهرمان المپیک لندن در مورد ترافیک نفرات در درسته‌ی فوق سنگین بیان کرد: ایران همیشه از سالیان دور در دسته‌ی فوق سنگین قوی بوده است و در حال حاضر وزنه برداران فوق سنگینی که در اردو حضور دارند همه عنوان دار و از مدعیان هستند و رقابت‌ نزدیک است اما هر فردی که بهتر باشد برای حضور در رقابت‌های پیش رو انتخاب می‌شود.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار