سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 29345
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ابطحی:از توقیف 9دی خوشحال نیستیم
Print This Post

عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز گفت: تعطیلی روزنامه‌ها به نفع کشور نیست و در مورد تعطیلی یکی از نشریات به اسم ۹ دی نمی‌توان از آن خوشحال بود.

به گزارش سلام دلفان، محمدعلی ابطحی عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز، امروز در حاشیه مراسم تشییع پیکر پدر همسر سیدمحمد خاتمی، در جمع خبرنگاران درباره حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس، گفت: لازم است اصلاح‌طلبان در فضای عمومی و با اتحاد در انتخابات آینده که برای مجلس برگزار می‌شود شرکت کنند و به نظر می‌رسد این اتفاق نیز بیفتد.وی در پاسخ به سوالی در مورد اظهارنظر آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان پیرامون حضور در انتخابات آینده مجلس و خبرگان و لزوم مدیریت آن، اظهار داشت: من صحبت‌های دبیر شورای نگهبان را نمی‌پسندم و آن را صحبت‌های غیرحقوقی می‌دانم، چرا که طبق قانون اجازه شرکت تمام احزاب و گرایش‌های سیاسی در چارچوب نظام در انتخابات وجود دارد و باید برای تایید صلاحیت‌ها طبق قانون عمل کرد و این حق اصلاح‌طلبان است که در انتخابات شرکت کنند.

ابطحی در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد تعطیلی برخی از روزنامه‌ها در دولت یازدهم، افزود: آنچه مهم است این است که مطبوعات نباید از تعطیلی هیچ روزنامه‌ای حمایت کنند. تعطیلی روزنامه‌ها به نفع کشور نیست و در مورد تعطیلی یکی از نشریات به اسم 9 دی نمی‌توان از آن خوشحال بود.

عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد اینکه اخیرا بازی رایانه‌ای به بازار آمده و باید در این بازی موسوی، کروبی و خاتمی را هدف گرفت تا به 9 دی رسید، گفت: متاسفانه من بازی را دیده‌ام و تصور می‌کنم جریان انحرافی هنوز انتخابات 92 را نپذیرفته و سعی در اثبات خود دارد. این را نمی‌توان حاشیه‌سازی برای دولت تلقی کرد. این کار سخیف است و قطعا مورد تایید جامعه نیست.

 

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار