سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 29351
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » موافقت مجلس با واگذاری سرخابی‌ها
Print This Post

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر ورزش گفت: موافق واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی هستم.

به گزارش سلام دلفان، رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر ورزش و جوانان در خصوص واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بحث و تبادل نظر پرداخت. در این نشست که در دفتر رییس مجلس برگزار شد، محمود گودرزی ضمن قدردانی از توجه نمایندگان مجلس به این وزارتخانه، خواستار کمک و توجه وِیژه آنها به دو مقوله ورزش و جوانان شد.همچنین در این نشست موضوعات مربوط به دوشغله‌ها در ورزش مطرح شد که رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص حضور دوشغله‌ها در عرصه‌های مدیریتی به ویژه در فدراسیون‌های ورزشی گفت: این موضوع باید استعلام شده و نظر سازمان بازرسی نیز لحاظ شود.

علی لاریجانی با بیان اینکه موافق واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی هستم، خواستار نظارت کامل مسئولان وزارت ورزش و جوانان در نحوه واگذاری‌ها و چگونگی اداره این دو باشگاه پس از واگذاری شد و گفت: این امر کاملا باید منطبق بر قانون باشد.

وزیر ورزش و جوانان همچنین به دیدار حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن ابوترابی رفت، در این نشست نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی اخلاق مداری در ورزش را مورد توجه قرار داد و افزود: باید مفاهیم ارزشی و فرهنگی در ورزش کشور به طور جدی پیگیری و نهادینه شود.

در ادامه این نشست باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی نیز برای ورزشکاران کشورمان در صحنه‌های مختلف ورزشی آرزوی موفقیت کرد.

 

منبع: خانه ملت

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار