- سلام دلفان | اخبار شهرستان دلفان| نخستین سایت خبری تحلیلی در دلفان - http://salamdelfan.ir -

قطعنامه پارلمان اروپا نشان دهنده دخالت آشكار در موضوعات داخلي ایران است

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام سيد جعفر هاشمي نژاد در گفتگو با مهر با اشاره به اينكه در اين قطعنامه موضوعات بي اساسي كه هيچگونه سنديتي ندارد مطرح شده است افزود: يكي از بند هاي اين قطعنامه موضوع انتخابات اخير رياست جمهوري در كشورمان بوده و اين انتخابات را يك انتخابات غير استاندارد از نگاه خود بيان كرده اند.

وي با تاكيد بر اينكه تمامي انتخاباتهای كشورمان مردمي و توسط خود مردم، منتخبان برگزيده شده اند اظهار داشت: به عدد عمر انقلاب انتخابات سالم در ايران برگزار شده است و اين موضوع بر خلاف ادعای كشورهاي حامي دروغين حقوق بشر است.

امام جمعه نورآباد با اشاره به اينكه در برگزاري انتخابات هاي مختلف در اين كشورها سوالات فراواني وجود دارد ادامه داد: انتخابات اين كشورها مستقيم توسط خود مردم انجام نمي گيرد و اين خود نشان دهنده حركت آنان برخلاف حقوق بشر است كه مكرر از آن دم مي زنند.

حجت الاسلام هاشمي نژاد افزود: با كمال پررویی پارلمان اروپا روي نكاتي انگشت گذاشته كه علاوه بر اينكه دروغ بوده و جز دخالت آنان در مسائل داخلي كشورمان نيست بلكه جنايات و تخلفات آشكار خود را ناديده مي گيرند.

وي با اشاره به اينكه پشت قضيه قتل و كشتار مردم بي دفاع و كودكان سوريه، آمريكا و همپيمانانش هستند افزود: حمايت آنان از تروريست ها و رژيم غاصب اسرائيل نشان دهنده دشمني آنها با ملت ايران است.