سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 29403
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نامه گلایه‌آمیز 50نماینده ادوار به روحانی
Print This Post

50 نماینده ادوار اقوام حامی روحانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری طی نامه‌ای از عملکرد علی یونسی دستیار ویژه رئیس جمهور و همچنین دولت تدبیر و امیددر امور اقوام و اقلیت‌های دینی گلایه کردند.

به گزارش سلام دلفان- 50 نماینده ادوار اقوام حامی روحانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری طی نامه‌ای از عملکرد علی یونسی دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی گلایه کردند.یکی از نمایندگان ادوار نیز در همین زمینه، اظهار داشت: آقای یونسی کارنامه مثبت و توانایی‌های لازم در امور اقوام و اقلیت‌های دینی را ندارند.

وی افزود: آقای روحانی قبل از انتخابات با صدور بیانیه 10 ماده‌ای اقوام توانستند نظر مساعد اقوام و مذاهب مختلف در کشور را جلب کنند و از آرای آن‌ها بهره‌مند شود اما متاسفانه با گذشت چندین ماه از دولت هنوز نتوانستند بخش اندکی را از آن وعده‌ها  را عملیاتی کنند و این موضوع به شدت به اعتبار آقای روحانی در بین اقوام مختلف لطمه زده است.

این نماینده ادوار مجلس به نشست نمایندگان ادوار و اقوام قبل از عید باستانی نوروز با علی یونسی اشاره کرد و گفت: در این دیدار مراتب انتقاد‌ها به آقای یونسی مطرح شد.

به گزارش فارس، تعدادی از نمایندگان ادوار اهل سنت نیز 27 اسفندماه سال گذشته طی دیداری با اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از ناکارآمدی یونسی دستیار ارشد رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های مذهبی گلایه کردند.

نمایندگان ادوار قومیت‌های مختلف در مجلس شورای اسلامی معتقدند که دولت «تدبیر و امید» نتوانسته است ذره‌ای از بیانیه 10 ماده‌ای اقوام و اقلیت‌های دینی که رئیس دولت آن در زمان انتخابات ریاست جمهوری به عنوان منشوری از آن یاد کرده بود، اجرایی کند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار