سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 29422
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مقاله ای درباره فرقه بهائیت در سایت الأزهر
Print This Post

شايد در وهله نخست هر خواننده اي با مطالعه اين مقاله احساس کند که هدف مسئولان وب سايت دانشگاه الأزهر فقط معرفي فرقه بهائيت بوده اما…

به گزارش سلام دلفان، شايد در سال هاي ابتدايي که فرقه ضاله بهائيت به وجود آمد، کمتر کسي در جهان اسلام از ساختگي و منحرف بودن اين فرقه اطلاع داشت اما اکنون که ده ها سال از به وجود آمدن آن توسط استعمارگر پير يعني انگليس مي گذرد، ديگر همگان از اين موضوع اطلاع دارند.

بهائيت فرقه ايست که با هدف زير سؤال بردن و محو کردن اعتقادات شيعيان به موضوع مهدويت به وجود آمد. هدف اصلي بهائيت، مبارزه با اعتقاد به امام زمان عجل الله تعالي فرجه الشريف است اما بحمدالله تاکنون موفق به اين کار نشده است.

مقاله ای درباره فرقه بهائیت در سایت الأزهر

در اين ميان بررسي هايي که انجام شده نشان مي دهد که وب سايت رسمي دانشگاه الأزهر مصر در اقدامي تعجب برانگيز و بي سابقه مقاله اي مفصل تحت عنوان «بهائيت از منظر اسلام» در مورد اين فرقه ضاله منتشر کرده است.

شايد در وهله نخست هر خواننده اي با مطالعه اين مقاله احساس کند که هدف مسئولان وب سايت دانشگاه الأزهر فقط معرفي فرقه بهائيت بوده اما با مطالعه کامل و دقيق تر اين مقاله، مي توان به اين نتيجه رسيد که به گونه اي تهيه شده که تأثير تبليغاتي مثبتي در پي خواهد داشت.

منبع: شیعه آنلاین

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار