سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 29575
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » زخمی شدن 20 محصل آمریکایی با چاقو
Print This Post

یک دانش آموز 16 ساله با حمله به دانش آموزان و کادر آموزشی دبیرستانی در ایالت پنسیلوانیا دست کم 20 نفر را مجروح کرد.

به گزارش سلام دلفان، یک دبیرستان منطقه پیتسبورگ واقع در ایالت پنسیلوانیای آمریکا شاهد حمله یکی از دانش آموزان با دو چاقوی آشپزخانه بود. عامل این حمله  “الکس اچ.” 16 ساله از دانش آموزان این دبیرستان است که هم اکنون در بازداشت پلیس به سر می برد.

بر این اساس فرد مهاجم پس از ورود به دبیرستان با مضروب کردن افرادی که با آنها مواجه شده وارد شماری از کلاس ها شده و به دانش آموزان حمله کرده است. این در حالی است که به صدا درآمدن آژیر خطر موجب خروج دانش آموزان از کلاس ها شده و وضعیت را وخیم تر کرده و به مجروح شدن دست کم 20 نفر انجامیده است.

مقامات این دبیرستان از مجروح شدن یک نیروی امنیتی که تلاش داشت از حملات بیشتر این نوجوان خشمگین جلوگیری کند خبر دادند. در حال حاضر 10 دانش آموز و یک بزرگسال به بیمارستان محلی منتقل شده اند. به گفته “کریس کاوفمان” رئیس این بیمارستان وضعیت چهار نفر از این مجروحان وخیم بوده و نیاز به عمل جراحی دارند. هفت نفر از مجروحان نیز شرایط بدی دارند و تنه، شکم، سینه و یا کمر آنها مجروح شده است.

هنوز انگیزه این دانش آموز از دست زدن به این اقدام جنون آمیز مشخص نشده است. دبیرستان فرانکلین رجینال شهر موریزویل در 24 کیلومتری شرق پیتسبورگ هزار و 200 دانش آموز دارد.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار