سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 29642
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » قلعه نویی: هواداران باید ما را برای این شکست ببخشند/ اولیویرا: شکست استقلال برای من شیرین بود
Print This Post

سرمربیان دو تیم تراکتور و استقلال در نشست خبری آخرین دیدار لیگ حاضر شدند و پیرامون بازی دقایقی صحبت کردند.

به گزارش سلام دلفان، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری بعد از بازی با تراکتورسازی اظهار داشت:من از بچه‌ها خواسته بودم که فکرشان جای دیگر نباشد. بازی در اوایل متعادل بود. به فولاد تبریک می‌گویم. به جوانان فولاد و فرکی که قهرمانی شایسته آنها بود. اگر می‌بردیم رتبه بهتری می‌گرفتیم.  از همه کسانی که زحمت کشیدند تشکر می‌کنم. زمین‌های نامناسب بد بود. در مجموع خسته نباشید می‌گوییم که زحمت کشیدند لیگ منظم برگزار شود.

قلعه‌نویی در مورد  فتح‌الله‌زاده گفت: او یک مدیر زحمت‌کش است و بگذارید امروز در این خصوص حرف نزنیم. اگر قرار به رفتن باشد با هم تصمیم می‌گیریم. او مدیر خبره است و حیف است از استقلال جدا شود. او جام برای استقلال زیاد آورده و من مقصر بودم. اگر ضعفی بوده روی من بوده نه مدیریت فتح‌الله‌زاده. ما فراز و نشیب داشتیم اما حداقل می‌توانستیم دوم شویم.

سرمربی استقلال در مورد هواداران این تیم که 10 دقیقه پایانی او را تشویق کردند آیا با این حمایت کامل بماند، بهتر نیست، گفت: بگذارید که این 2 بازی آسیا با خاطره ای خوش به اتمام برسد.  گفتم اگر شرایط بود و مردم خواستند خدمت می‌کنیم.

اولیویرا: شکست استقلال برای من شیرین بود/قهرمانی مبارک فولاد باشد

سرمربی تراکتور با ذکر این مطلب که من دو ماه و دو هفته است به لیگ ایران برگشتم و نمی توانم در مورد لیگ امسال نظر بدهم ادامه داد: فکر می کنم تیم فولاد و نفت جلوتر امده اند و استقلال و پرسپولیس و تراکتور آن طور که باید قوی نبودند. خیلی جالب است که آخر فصل ۵ تیم برای قهرمانی مبارزه می کردند. به همین خاطر یک روز هیجان انگیز برای فوتبال بود. تیم فولاد و هوادارانش خوشحال بودند.ما چند روز پیش جلسه ای داشتیم تا آینده ام مشخص شود.

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1392/12/21/2096136_243.jpg

وی گفت:چیزی معلوم نیست. به مدیرعامل گفتم می خواهید من بمانم یا نه و قرار شده تا بازی با الاتحاد جواب دهند.

اولیویرا ادامه داد: گذشته از فوتبال ارتباط گرمی با هواداران تراکتورسازی دارم. هیچ وقت فراموش نمی کنم زمانی که به این تیم آمدم و باید بدانم تراکتورسازی چه هدفی را دنبال می کند. باید ببینیم لیگ را می خواهند، جام حدفی یا آسیا.

وی ادامه داد:بعضی وقت ها بالا می رویم و گاهی پایین می آییم. نیم فصل دوم را ضعیف شروع کردیم. امروز اینجا از کورس قهرمانی عقب بودیم و غیر مستقیم می جنگیدیم درحالی که می خواستیم برای قهرمانی بجنگیم اما در بین راه ماندیم و همان هفتم و هشتم شدیم. موقعی که من آمدم باید با نفت و فولاد و استقلال بازی می کردیم. باز هم به بازیکنان تبریک می گویم چون راضی بودم. صحبتی هم دارم با بازیکنی که همیشه در تاریخ ایران می ماندو ۳۶ ساله است و همیشه جنگیده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار