سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 29711
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » افزایش سایت‌های پدافندی در نقاط حساس کشور به دستور فرمانده کل قوا
Print This Post

امیر اسماعیلی گفت: در سال 92، با فرمان و نظارت مستقیم مقام معظم رهبری سایت‌های متعددی در مناطق حساس و استراتژیک به مجموعه پدافندی کشور افزوده شد.

به گزارش سلام دلفان، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) طی اظهاراتی در ارزیابی عملکرد این قرارگاه در سال گذشته گفت: در سال 92 پیشرفت‌های خوبی هم به لحاظ کیفی و هم به لحاظ کمی در مجموعه قرارگاه پدافند هوایی داشتیم و با فرمان و نظارت مستقیم مقام معظم رهبری سایت‌های  متعددی در مناطق حساس و استراتژیک به مجموعه پدافندی کشور افزوده شد.

اسماعیلی اظهار داشت: در طول سال گذشته در حوزه ارتقاء توان رزم و طراحی، تولید و گسترش انواع سامانه های راداری پیشرفت های بسیار قابل توجه ای در مجموعه پدافند حاصل شد که ورود سامانه راداری آرش، سامانه راداری دهم شهریور و رادار مراقب از جمله این دست آورد ها بود.

وی همچنین با اشاره به پروژه موشکی تلاش، سامانه موشکی مرصاد (2) و موشکهای ارتفاع متوسط شلمچه گفت: با تلاش متخصصین صنایع دفاعی کشور و همت کارکنان قرارگاه پدافند هوایی هم اکنون این قرارگاه از توانایی خوبی در تمامی سطوح برخوردار است.

فرمانده قرارگاه پدافندهوایی خاتم الانبیاء(ص) در پایان افزود: برای سال 93 رزمایشی خاص در نظر گرفته شده است که مشابه هیچ کدام از رزمایش های برگزار شده پدافند هوایی تا کنون نیست و ان‌شاءالله نتایج خوبی برای مجموعه ارکان دفاع هوایی کشور در پی خواهد داشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار