سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 29727
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تصمیم‌نهایی هسته‌ای با رهبری‌ایران است
Print This Post

یک دیپلمات آمریکایی در گفت‌وگو با یک روزنامه عرب‌زبان، اذعان کرد که اگرچه اختلافاتی در ایران بر سر مساله هسته‌ای وجود دارد، اما تصمیم نهایی را در این مساله رهبر عالی ایران اتخاذ می‌کند.

به گزارش سلام دلفان، «فردریک هاف» فرستاده پیشین آمریکا در مرحله انتقالی سوریه در گفت‌و‌گو با السفیر، نسبت به توافق جامع هسته‌ای بین ایران و غرب ابراز امیدواری کامل کرد.

فردریک هاف  ابراز امیدواری کرد که رسیدن به توافق بین المللی در مورد پرونده هسته ای ایران در مدت تعیین شده یک امر ممکن باشد.

وی در ادامه گفت: به عنوان یک دیپلمات آمریکایی و با توجه به این که کشور من یکی از 7 کشور بزرگ است آنچه که می‌توانم با اطمینان بگویم این است که تلاش زیادی برای رسیدن به توافق نهایی صورت می‌گیرد.

فردریک هاف افزود : در ایران موانع و اختلاف نظرهای فراوانی وجود دارد و من معتقدم که تصمیم نهایی به رهبر عالی جمهوری اسلامی ایران بازمی‌گردد.

وی تصریح کرد: با وجود اینکه یک سال است از کار حکومتی دور هستم ولی دوستانی دارم که در مذاکرات هسته‌ای مشارکت دارند و کار و تلاش پیگیر به توافقی خوب و محکم تبدیل خواهد شد.

این دیپلمات آمریکایی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بحران سوریه نسبت به احتمال موفقیت راه حل سیاسی در مورد این بحران ابراز ناامیدی کرد.

 

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار