سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 29866
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » امام جمعه نورآباد با خانواده هاي معظم شهدا دیدار کرد
Print This Post

به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنين(س) امام جمعه نورآباد با خانواده هاي معظم شهدا دیدار کرد.

به گزارش سلام دلفان، به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنين(س) و روز تكريم مادران و همسران شهدا با همسر و مادران شهيدان گرانقدر قنبري، ياري و زماني با حضور امام جمعه و جمعي از مسئولين شهرستان دلفان ديدار و از صبر و استقامت اين خانواده ها به عنوان اسوه هاي صبر و استقامت تجليل شد.

امام جمعه نورآباد در اين ديدار ضمن قدرداني از صبر و استقامت مادران و همسران شهدا گفت: اجر اين عزيزان در درگاه خداوند كمتر از اجر شهدايي كه براي دفاع از اسلام و انقلاب جان خود را نثار كردند نيست.

حجت الاسلام سيد جعفر هاشمي نژاد صبر و بردباري مادران و همسران شهدا را امري بسيار ستودني و يك سعادت الهي عنوان كرد و اظهار داشت: شهداي عزيز حق بسياري بر گردن ما دارند و سركشي و ديدار از خانواده هاي معظم شهدا كوچكترين كاريست كه در برابر آن جانفشاني ها و دلاورمرديها انجام مي دهيم.

وی تصریح کرد: دیدار با خانواده های معظم شهدا علاوه بر اينكه يك وظيفه ذاتي بوده بلكه براي ما يك نعمت و سعادت الهي محسوب می شود.

بنابر این گزارش شهرستان دلفان 260 شهيد، 700 جانباز و ايثارگر و 22 آزاده سرافراز در عرصه هاي مختلف به انقلاب اسلامي تقديم کرده است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار