سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 30087
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » فرستادن فایل با سرعت نجومی+دانلود
Print This Post

این برنامه به شما اجازه می دهد تا چیزی حدود ۱۲۰ عکس، ۳۰ آهنگ و یا یک فیلم با کیفیت بالا را در حدود ۱ دقیقه به راحتی انتقال دهید.

به گزارش سلام دلفان، یکی از مشکلات انتقال فایل بین دو گوشی موبایل سرعت پایین جابجایی است. در برخی موارد جابجایی آنقدر به طول می‌انجامد که طرفین از فرستادن فایل منصرف می‌شوند.

با آمدن تکنولوژی‌های مختلف هم این مشکل برطرف نشد و همچنان سرعت جابجایی به کندی انجام می‌شود. در این گزارش به معرفی نرم‌افزاری می‌پردازیم که سرعت نجومی را برای جابجایی فایل به شما ارائه خواهد کرد.

فرستادن فایل با سرعت نجومی+دانلود

Zapaya

با Zapya می توانید فایل های خود را با سرعت بی نظیری با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید. ارسال فایل بین دو دستگاه از طریق بلوتوث آسان است ولی زمانی که حجم فایل زیاد باشد این کار معمولا زمان گیر خواهد شد. به کمک Zapya شما می توانید فایل های خود را با سرعت ۲MB بر ثانیه ارسال نمایید.

این برنامه به شما اجازه می دهد تا چیزی حدود ۱۲۰ عکس، ۳۰ آهنگ و یا یک فیلم با کیفیت بالا را در حدود ۱ دقیقه به راحتی انتقال دهید. همچنین این برنامه امکان ارسال گروهی را نیز فراهم می کند و شما قادر خواهید بود تا یک فایل را برای چند نفر به طور هم زمان بفرستید.

فرستادن فایل با سرعت نجومی+دانلود

روش استفاده از برنامه:

نرم افزار را اجرا کنید و برای اولین بار برای خود یک آواتار بسازید و پس از آن در صفحه ی جدید لیستی از بازی ها و برنامه های شما به نمایش در می آید که برروی connect to friends کلیک میکنید و نفر دوم باید در گوشی خود create group را انتخاب کند.

پس از ساخت گروپ گزینه ی connect to friends به wating for friends تغییر خواهد کرد که نفر دوم باید در گوشی خود connect to friends را انتخاب کند و به انتقال فایل ها بپردازند.

فرستادن فایل با سرعت نجومی+دانلود
دانلود

فرستادن فایل با سرعت نجومی+دانلود

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار