سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 3012
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ویژه برنامه های شاد صدا و سیمای لرستان برای نوروز 91
Print This Post
سلام دلفان- صدا و سیمای مركز لرستان برای ایام تعطیلات نوروز 91 ویژه برنامه های شاد و متنوعی را آماده كرده است. به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا به نقل ...

سلام دلفان- صدا و سیمای مركز لرستان برای ایام تعطیلات نوروز 91 ویژه برنامه های شاد و متنوعی را آماده كرده است.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مركز لرستان ، این مركز با یك ویژه برنامه زنده تلویزیونی و دو ویژه برنامه زنده رادیویی روزهای شاد و سرگرم كننده ای برای ایام نوروز تدارك دیده است.

برنامه های رادیویی صبح نوروز و عصر نوروز به تهیه كنندگی منصور سلاحورزی، اسدالله احمدی و جلال قربانی از اول تا چهاردهم فروردین صبحها از ساعت 9 تا 11 و بعد از ظهرها از ساعت 16 تا 18 به طور زنده از رادیو لرستان پخش می شود.

گزارش های متنوع از مسافران نوروزی،تصنیف و موسیقی محلی، نمایش طنز محلی، ارتباط رادیویی با شبكه های رادیویی سراسر كشور، معرفی مشاهیر لرستان و معرفی طبیعت و تاریخ لرستان در دوره های مختلف از جماه بخش های این برنامه است.

بینندگان شبكه افلاك لرستان نیز در طول ایام نوروز 91 هر شب شاهد یك برنامه شاد و متنوع تلویزیونی به نام شوگار هستند كه این برنامه حاصل كار مشترك علی امرایی و مهدی بهاروند است كه از ساعت 21 تا 30/22 پخش خواهد شد.

اجرای مشترك با سایر استانها در این برنامه همراه با معرفی ظرفیت ها و توانمندیهای لرستان ، گزارش های شاد و متنوع نوروزی ، نمایش طنز ،مسابقه سرگرم كننده تلویزیونی ، اجرای برنامه در تفرجگاهها و نقاط دیدنی شهر خرم آباد از جمله قلعه فلك الافلاك، حضور خوانندگان محلی در استودیوی برنامه همراه با اجرای موسیقی از بخش های این برنامه می باشد.

دیدگاهها بسته شدهاند.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار