سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 3015
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نمایشگاه بزرگ کتاب در خرم آباد برپا شد
Print This Post
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: هفتمین نمایشگاه بزرگ کتاب لرستان با 185 غرفه برای عرضه آثار و تولیدات جدید بخش کتاب کشور در خرم‌آباد ...

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: هفتمین نمایشگاه بزرگ کتاب لرستان با 185 غرفه برای عرضه آثار و تولیدات جدید بخش کتاب کشور در خرم‌آباد برپا شده است.

سلام دلفان- به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، ماشاالله امان‌اللهی‌بهاروند با اعلام این مطلب اظهار داشت: از این تعداد غرفه، 165غرفه برای عرضه کتاب و 20 غرفه نیز برای فعالیت نهادهای فرهنگی استان مانند کتابخانه‌های عمومی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با هدف معرفی آثار فرهنگی و تاریخی در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به حضور نویسندگان لرستانی در نمایشگاه بزرگ کتاب استان، گفت: همچنین برگزاری برنامه‌های جنبی مانند نقد کتاب، نشست فرهنگی و جلسات کارشناسی از دیگر برنامه‌های هفتمین نمایشگاه کتاب لرستان است.

بهاروند تصریح کرد: در نمایشگاه بزرگ کتاب لرستان، بخش عمده‌ای از ناشران مطرح کشور به صورت مستقیم و یا به صورت مشترک با دیگر ناشران حضور دارند.

نمایشگاه بزرگ کتاب لرستان تا 23 اسفندماه در خرم‌آباد دایر است.

دیدگاهها بسته شدهاند.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار