سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 30168
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تهدیدنماینده‌آیةالله‌سیستانی‌توسط آل‌خلیفه
Print This Post

جمعیت اسلامی معارض الوفاق اعلام کرد که نیروهای امنیتی رژیم آل‌خلیفه به نماینده آیت‌الله سیستانی در بحرین ۴۸ ساعت مهلت داده اند تا این کشور را ترک کند.

به گزارش سلام دلفان، پایگاه اطلاع‌رسانی الوفاق نوشت: جمعیت اسلامی الوفاق بحرین اعلام کرد که نیروهای امنیتی رژیم آل‌خلیفه “آیت الله حسین نجاتی” نماینده آیت‌الله سیستانی را تهدید کرده و به وی اعلام کرده‌اند که باید حداکثر در مدت 48 ساعت بحرین را ترک کند.

جمعیت الوفاق با صدور بیانیه‌ای تاکید کرده است که آیت الله نجاتی یکی از شخصیت‌های برجسته بحرینی است و نظام اجازه چنین رفتار احمقانه‌ای را ندارد؛ هیچکس اجازه ندارد هویت، زندگی و آزادی حرکت را از کسی سلب کند، هر گامی که در این جهت برداشته شود مخالف قوانین بین‌المللی ، داخلی و همچنین برخلاف مبادی انسانی است.

الوفاق همچنین تاکید کرد که اینگونه رفتار‌های آل‌خلیفه حجم واقعی بحران سیاسی و انسانی در بحرین و میزان فشارهای وارد شده بر ملت را نشان می‌دهد.

جمعیت اسلامی الوفاق در پایان بیانیه‌ خود از جامعه جهانی خواست است تا به سرعت در مقابل این تهدید رژیم آل‌خلیفه موضع گیری کنند.

بخش آزادی‌های دینی در سازمان دیده‌بان حقوق بشر بحرین روز یکشنبه اعلام کرده بود که نیروهای امنیتی رژیم آل‌خلیفه به دفتر نماینده آیت‌‌‌الله سیدعلی سیستانی در این کشور یورش برده‌اند.

 

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار