سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 3030
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » برای رفع تبعیض های ناروا و کوتاه ساختن دست افراد نالایق از بیت المال وارد عرصه رقابت شدم
Print This Post
پیام حجت الاسلام عبداللهی به مردم؛
حجت الاسلام والمسلمین احد عبداللهی از نامزدهای انتخابات مجلس نهم پیامی را در تقدیر و تشکر از مردم به سایت سلام دلفان ارسال نمودند که متن آن بدین شرح است: چنانچه ...

حجت الاسلام والمسلمین احد عبداللهی از نامزدهای انتخابات مجلس نهم پیامی را در تقدیر و تشکر از مردم به سایت سلام دلفان ارسال نمودند که متن آن بدین شرح است:

چنانچه سایر کاندیداها، پیامی در این خصوص منتشر نموده اند، سلام دلفان آمادگی انتشار آن را دارد.

بسم الله الرحمن الرحیم

تقدیر و تشکر

پیروزی بزرگ، عمل به تکلیف است.      “امام خمینی(ره)”

حمد و سپاس خدای بی همتایی را که انسان را اشرف مخلوقات قرار داد و از بهترین و بالاترین نعماتش، که همانا قوه تشخیص و انتخاب است وی را بهره مند ساخت. از تمامی مردم فهیم و آگاه سلسله و دلفان که با حضور بی نظیر خود در پای صندوق های رأی باعث یاس و ناامیدی دشمنان شدند کمال تقدیر و تشکر را دارم.

اینجانب با هدف تغییر رویکردهای حاکم بر منطقه از عصبیت های قومی به سوی شایسته سالاری و حذف بسیاری از تبعیض های ناروا و سیر به سوی توسعه و عدالت و کوتاه ساختن دست بسیاری از افراد نالایق از بیت المال وارد عرصه رقابت انتخاباتی شدم وشاید شعارها و برنامه های اینجانب موجبات نگرانی بسیاری از افراد را فراهم ساخت، لکن معتقدم که هرگز هدف وسیله را توجیه نمی کند، لذا در فضایی کاملاً سالم به دور از کوچکترین تنش و یا استفاده از حربه های نامتعارف تبلیغاتی، ارعاب یا تطمیع یا مصلحت سنجی های غیر شرعی و یا دست اندازی به بیت المال به رقابت پرداختم. در این میان از تمامی افرادی که بنده را در این راه همراهی کرده و یا به هر دلیلی بنا به تشخیص خودشان در پای صندوق های رأی حاضر شده و نامزد دیگری را برگزیده اند کمال تقدیر و تشکر را دارم، بدون شک برنده واقعی انتخابات مردم هستند.

در خاتمه ضمن تبریک به نامزد منتخب، امیدوارم که ایشان با تصحیح روند و رویکرد فعلی حاکم بر فضای این شهرستان ها و عبرت گیری از سرنوشت گذشتگان مانع سوء استفاده افراد محدود از امکانات دولتی و حرکت به سوی شایسته سالاری شود و سلوک عدالت و تبعیض زدایی را برگزیند.

اینجانب همچنین تمام تلاش و مساعی خویش را به کار خواهم بست تا در عرصه دیگری خدمتگذار مردم ستمدیده این دو شهرستان باشم. ان شاء الله…

و من الله توفیق

احد عبداللهی

کاندیدای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

سلسله و دلفان

1390/12/13

دیدگاهها بسته شدهاند.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار