سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 30384
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » قابلیتهای شهرستان دلفان برای راه اندازی پیست اسکی بررسی می شود
Print This Post

وزير ورزش و جوانان از بررسی قابلیتهای شهرستان دلفان برای راه اندازی پیست اسکی خبر داد.

به گزارش سلام دلفان به نقل ازمهر، محمود گودرزی شامگاه جمعه در جریان سفر به شهرستان دلفان اظهار داشت: در صورتي كه بخش خصوصي، مردم يا تعاوني ها، ورزشكاران و پيشكسوتاني در اجراي طرح هاي ورزشي مشاركت كنند من يک نماينده از فدراسیون اسكي به همراه چندين كارشناس به شهرستان دلفان برای بررسي ايجاد پيست اسكي در این شهرستان اعزام خواهم کرد.

وی ادامه داد: این افراد منطقه را مشاهده و بوم شناسي خواهند کرد كه آيا بعضي از ارتفاعات اين شهرستان برای ايجاد پيست اسكي مناسب است یا خیر.

گودرزي عصر ايجاد پيست اسكي در اين شهرستان را مشروط بر انجام مطالعات مقدماتی توسط نماينده و كارشناسان امر دانست و افزود: اميدواريم با مشارکت بخش خصوصي در ايجاد پيست اسكي پس از مشخص شدن قابليت اجراي آن در اين شهرستان بتوانيم شاهد راه اندازي اين رشته ورزشي در دلفان باشيم.

وي افزود: با توجه به اينكه در حال حاضر اعتبارات وزارت ورزش و جوانان كافي نيست و پروژه هاي نيمه تمام بسيار فراواني در سراسر كشور وجود دارد در صورت وارد نشدن بخش خصوصي در اجراي طرح پيست اسكي در اين شهرستان در حال حاضر اين مهم صورت نمي پذيرد.

دلفان يكي از مناطق كوهستاني و سردسير كشور است كه با وجود بارش هاي فراوان برف در كوهستانهاي آن به ويژه ارتفاعات گردنه گاماسياب كه يكي از مناطق نمونه گردشگري استان لرستان نيز معرفي شده است شرايط لازم را برای ايجاد پيست اسكي دارد.

شهرستان دلفان با دو هزار و 740 كيلومتر مربع مساحت در شمال غربي استان لرستان و در ميان استانهاي همدان و كرمانشاه قرار گرفته است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار