سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 3043
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » حماسه بیادماندنی انتخابات 12 اسفند 90 آنچنان با شکوه و دشمن شکن بود که بی گمان در تاریخ انقلاب اسلامی ایران جاودانه خواهد ماند
Print This Post
بیانیه شماره سه جبهه پایداری انقلاب اسلامی استان لرستان:
جبهه پایداری لرستان با صدور بیانیه شماره 3 خود اعلام کرد؛رای 65 درصدی کشوری و 71 درصدی استان لرستان همچون پتکی بر سر تحلیلگران بی تحلیل غربی فرود آمد و ...

جبهه پایداری لرستان با صدور بیانیه شماره 3 خود اعلام کرد؛رای 65 درصدی کشوری و 71 درصدی استان لرستان همچون پتکی بر سر تحلیلگران بی تحلیل غربی فرود آمد و معادلات چند ماهه و حتی چند ساله آنان را بار دیگر برهم زد و انگشت حیرت و بهت را در دهان آنها گذاشت.

به گزارش سلام دلفان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جبهه پایداری لرستان متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

بیانیه شماره سه جبهه پایداری انقلاب اسلامی استان لرستان

تقدیر از شرکت با شکوه و دشمن شکن مردم لرستان در انتخابات مجلس شورای اسلامی

« اگر خداوند را یاری نمایید خداوند یاریتان  خواهد کرد وشما را ثابت قدم مینماید» سوره محمد(ص) آیه 7

مردم شریف لرستان

حماسه بیادماندنی انتخابات 12 اسفند 90 آنچنان با شکوه و دشمن شکن بود که بی گمان در تاریخ انقلاب اسلامی ایران جاودانه خواهد ماند. دشمنان رسوای ایران عزیز که از ماهها قبل شروع به برنامه ریزی و اجرای نقشه های شوم خود در کم فروغ نمودن انتخابات مجلس شورای اسلامی نموده بودند در کمال ناباوری همه هزینه های صرف شده خود را در آبی انگشتان شما مردم سرافراز غرق شده دیدند.

این پیام الهی است که «اگر خداوند را یاری نمایید خداوند هم یاریتان خواهد کرد» و شما مردم مومن و انقلابی که در 33 سال گذشته پایبندی خود به آرمانهای بلند امام خمینی(ره) و امام خامنه ای(مدظله العالی) را ثابت نموده اید خدای متعال و مهربان نیز اینچنین عیدی شوق آفرین و مبارکی را به شما هدیه داد تا چشم همه خناسان و خفاشان نور گریز کور گردد.

مردم ولایتمدار

رای 65 درصدی کشوری و 71 درصدی استان لرستان همچون پتکی بر سر تحلیلگران بی تحلیل غربی فرود آمد و معادلات چند ماهه و حتی چند ساله آنان را بار دیگر برهم زد و انگشت حیرت و بهت را در دهان آنها گذاشت.همچنین اعتماد دوباره به اصولگرایان و توجه معنی دار به نامزدهای جبهه پایداری انقلاب اسلامی (جبهه تحت نظارت علامه عظیم القدر مصباح یزدی (حفظه الله )که کاملا مورد تایید مقام معظم رهبری (مدظله العالی )هستند) در سراسر کشور و بالاخص در تهران بزرگ ، عمق هوشمندی و بصیرت مثال زدنی شما را به عالم فهماند و فصل جدیدی از کتاب سیاسی انقلاب اسلامی را گشود.

جبهه پایداری انقلاب اسلامی ، لبیک شما به رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) را فدردانی نموده و از همه شما امت وفادار و خداجو سپاسگزاری مینماید .

انشاالله با ادامه این راه نورانی و مقدس، روز بروز بر عزت شما ملت سرافراز و کشور اسلامیمان ایران عزیز افزوده خواهد شد و مسیر رسیدن به دنیای موعود هموارتر خواهد گردید .انشاالله

جبهه پایداری انقلاب اسلامی استان لرستان

دیدگاهها بسته شدهاند.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار