سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 30460
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آخرین وضعیت تغییرات سرخابی ها
Print This Post

نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با اشاره به نشستی که روز شنبه در همین ارتباط و برای مشخص شدن چارچوب قرارداد با علاقمندان به مدیریت بخش اقتصادی سرخابی‌ها با سازمان خصوصی‌سازی داشت، تاکید کرد که وزارت ورزش و جوانان برای مدیریت باشگاه پرسپولیس هیچ گزینه‌ای ندارد و هنوز هم به بحث مدیریت استقلال ورود نکرده است.

به گزارش سلام دلفان، امیررضا خادم نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به نشستی که روز شنبه با مسئولان سازمان خصوصی در ارتباط با پیگیری کارهای مربوط به واگذاری دو تیم پرسپولیس و استقلال برگزار شد، اشاره کرد و اظهارداشت: این نشست در راستای چگونگی انعقاد قرارداد با افرادی که علاقمند به حمایت از دو باشگاه مربوطه، فعالیت در بخش اسپانسرینگ آنها و مدیریت بخش اقتصادی هستند، برگزار شد و نتایج خوبی هم به همراه داشت.وی تصریح کرد: چارچوب قرارداد با این افراد باید هماهنگ با سازمان خصوصی باشد. به همین دلیل نشست مورد نظر را تشکیل دادیم تا چارچوب قراردادها مشخص شود و در این ارتباط کاری خارج از چارچوب خصوصی‌سازی انجام نشود. در کل جلسه روز گذشته، جلسه خوبی بود و در آن به جمع بندی‌های خوبی رسیدیم.

نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در رابطه با کمیته‌ای که قرار بود به سرپرستی وزارت ورزش و جوانان و برای بررسی راهکارهای واگذاری سرخابی‌ها تشکیل شود، خاطرنشان کرد: در هر صورت به شدت پیگیر کارهای لازم برای تسریع روند واگذاری سرخابی‌ها هستیم. کارهایی که انجام می‌دهیم مانند نشستی که روز گذشته برگزار کردیم، در قالب همین کمیته انجام می‌شود.

خادم همچنین با بیان اینکه بررسی‌ها در مورد هیات مدیره باشگاه پرسپولیس همچنان ادامه دارد، یادآور شد: همان طور که بارها گفته‌ام تا زمان نهایی شدن واگذاری پرسپولیس و همچنین استقلال، وزارت ورزش و جوانان به نوعی مسئول این دو باشگاه به حساب می‌آید و اینکه باید برای فصل 94 – 93  سازمان دهی دو باشگاه مورد نظر را انجام دهد و  هیات مدیره تیم‌ها را ببندد.

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان در مورد اینکه “گزینه این وزارتخانه برای مدیریت باشگاه پرسپولیس چه کسی است و اصلا گزینه ای دارید یا نه”؟، گفت: به هر حال وقتی مسئولیت این باشگاه در این شرایط با وزارت ورزش و جوانان است، اعضای منتخب برای هیات مدیره به نوعی نمایندگان ما به حساب می‌آیند اما اینکه به طور مشخص گزینه‌ای را برای مدیر عاملی این باشگاه در نظر داشته باشیم ، نه؛ وزارت ورزش و جوانان گزینه‌ای برای مدیریت پرسپولیس ندارد. باید هیات مدیره تشکیل شود و توسط آنها مدیرعامل معرفی شود.

امیررضا خادم همچنین به این پرسش که “آیا وزارت ورزش و جوانان برای تغییر مدیریت باشگاه استقلال هم برنامه‌ای دارد و آیا صحبت‌های فتح‌الله زاده مبنی بر اینکه از این تیم می‌روم، در همین زمینه گفته می‌شود”؟، اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان اصولا در بحث مدیریت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال و گزینه‌های مدیرعاملی آن دخالتی نمی‌کند. ضمن اینکه در مورد باشگاه استقلال هنوز به بحث مدیریتی آن ورود نکرده‌ایم. در رابطه با استقلال فعلا بحث حسابرسی از قردادهای بازیکنان را دنبال می‌کنیم که آن هم نهایی شده و فقط باید به جمع‌بندی برسیم. بحث مدیریتی این باشگاه در مراحل بعدی دنبال می‌شود.

 

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار